Версія для друку

Вітальне слово ректора

Ректор ДНУ ім. О. Гончара

Шановні друзі!

Вітаю вас у віртуальному просторі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара – одного з найвідоміших і найпрестижніших вищих навчальних закладів України. До ваших послуг інформація про всі сфери багатогранної діяльності нашого класичного університету. Тут ви можете ознайомитися з його славетною історією, дізнатися про сучасні досягнення багатотисячного колективу науковців, викладачів і студентів, оцінити їх внесок у майбутнє загальноєвропейського освітнього простору.

Девізом нашого університету є вислів «Docendo discimus», що означає «Навчаючи навчаємося». У цих давніх мудрих словах відображене наше прагнення не тільки передавати безцінні наукові і культурні здобутки від покоління до покоління, а постійно удосконалюватися у вихованні конкурентноспроможних фахівців, справжньої інтелектуальної еліти України.

Діяльність науково-педагогічного колективу Дніпровського національного університету здобула високу оцінку на державному і міжнародному рівнях. За результатами конкурсу-рейтингу вищих навчальних закладів України “Софія Київська” та проекту «Топ-200 Україна» кафедри ЮНЕСКО, ДНУ стабільно входить до п’ятірки кращих класичних університетів і двадцятки кращих вітчизняних вишів. За академічними і науковими програмами ми співпрацюємо з провідними університетами Європи, Америки і Азії, фахівці у 50 країнах світу називають ДНУ своєю alma mater.

Молодим людям, які прагнуть стати студентами нашого університету, ми пропонуємо найбільший у регіоні спектр напрямів підготовки за триступеневою системою бакалавр-спеціаліст-магістр, а в аспірантурі і докторантурі чекають на тих, хто бажає присвятити себе науці.

Щиро сподіваюся, що співпраця з нашим університетом буде для вас плідною і корисною.

З повагою

Ректор Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара
Микола Вікторович Поляков