В університеті створені умови для всебічного розвитку особистості ...
Версія для друку

Рада студентів Дніпровського національного університету


У 2000 році за ініціативою адміністрації у нашому університеті була створена Рада студенів, яка за ці 19 років стала важливим елементом в єдиній структурі та подальшому розвитку університету. Постійно зміцнювалася, зростала, і нині є досить сильним органом студентського самоврядування.

Що являє собою Рада студентів ДНУ ім. О.Гончара?

У своїй діяльності Рада студентів ДНУ ім. О.Гончара керується Положенням про студентське самоврядування. Таким чином, студентське самоврядування здійснюється на рівні студентської групи, факультету, гуртожитку, університету, а також реалізоване на рiвнi курсу, спецiальностi, студентського містечка, структурних пiдроздiлiв ДНУ.

Вищим органом студентського самоврядування є Конференція студентів ДНУ ім. О.Гончара, яка:
 • ухвалює Положення про студентське самоврядування;
 • визначає структуру, повноваження та порядок обрання виконавчих органів студентського самоврядування;
 • обирає виконавчі органи студентського самоврядування та заслуховує їхні звіти.
Основними завданнями органів студентського самоврядування в ДНУ є захист прав та iнтересiв студентів, забезпечення виконання студентами своїх обов’язків, сприяння навчальній, науковій та творчій дiяльностi студентів, сприяння створенню вiдповiдних умов для проживання i відпочинку студентів тощо.

Рада студентів ДНУ ім. О.Гончара працює для студентів, для університету, працює з чіткою ціллю: всебічне сприяння випуску кваліфікованих кадрів.

Стосунки в Раді студентів Дніпровського національного університету ім. О.Гончара будуються на засадах довіри, дружби та толерантності. Ми всі – єдина родина свого університету! Разом ми сила! І зробити студентське життя кращим може лише команда ініціативних та небайдужих студентів! Ти такий?! Тоді нам з тобою по дорозі! Приєднуйся!

Основні напрямки діяльності РС ДНУ ім. О.Гончара

Завдання Ради студентів – зробити життя студентської молоді університету кращим, але за умов, що студенти самі будуть сприяти реалізації своїх прагнень. На сьогодні основними напрямками діяльності Ради студентів є:
 • організація дозвілля студентів: День студента, День першокурсника, День факультету, Новий рік, День закоханих та інші свята, проведення концертів, вечірок. Щороку відбуваються такі розважальні заходи, як: «Міс та Містер Університет», «Кубок ректора», «Брейн-ринг», Фестиваль КВК, пікніки тощо;
 • вирішення проблем студентів, які мешкають у гуртожитках;
 • сприяння виконанню студентами своїх прав та обов’язків;
 • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
 • соціальна робота: відвідування дитячих будинків, соціальні заходи;
 • участь у розподілі стипендіального фонду;
 • захист прав та підтримка ініціатив студентів;
 • відрахування і поновлення студента на навчання в університеті; 
 • переведення студента з бюджету на контракт та навпаки; 
 • призначення заступника декана, проректора по роботі зі студентами тощо.
ДНУ – це доля!

Зворотний зв'язок

Микола Ткаченко – голова Ради студентів ДНУ: +380 95 910 9145
Владислава Козина – заступник голови Ради студентів ДНУ з медіа сектору: +380 93 460 55 20
Ілля Онопрієнко – заступник голови Ради студентів ДНУ: +380 50 042 9685
Ганна Павловська – секретар Ради студентів ДНУ: +380 95 432 3058
Вікторія Яковенко-Хохолєва – голова прес-служби Ради студентів ДНУ: +380 095 914 50 33
E-mail: DNU.RadaStudentiv@gmail.com

Рада студентів ДНУ – ми покликані робити життя яскравішим!

Чи замислювався ти колись над тим, що таке справжнє студентське життя, чому всі так люблять говорити про нього, згадувати, будучи дорослими, та називати студентські роки найщасливішими? Все просто, тому що саме зараз перед тобою відкриваються гігантські горизонти та перспективи, і тобі лише треба навчитися користуватися ними та зробити правильний вибір. І ось для того, аби ти вже напевно не помилився у своєму виборі, існуємо ми – Рада студентів ДНУ ім. О.Гончара, покликані усіляко допомагати тобі та робити життя цікавішим та яскравішим!

Чим же таким особливим ми займаємося і яким чином? По-перше, Рада студентів – це великій і дружній колектив однодумців та активістів, запалених спільними ідеями. Ми організовуємо роботу самоврядування в університеті – можливості студентів брати участь у вирішенні організаційних, культурних, учбових, побутових та інших питань, можливості самим вирішувати, яким ми хочемо бачити наше студентське життя. Приєднатися до нас та почати змінювати щось у своєму житті може абсолютно кожний студент, який хоче цього, і який, так само як ми, горить новими ідеями, проектами та прагне отримати від студентських років не лише диплом, а і величезний досвід та неймовірні спогади, знайти вірних, справжніх друзів.

Рада студентів організовує дозвілля, найяскравіші свята, поїздки, виставки, проводить безліч корисних соціальних акцій, вирішує проблеми студентів, які мешкають у гуртожитках, захищає твої права та підтримує ініціативи, сприяє науковій, навчальній, творчій діяльності, організовує спортивні змагання, гуртки, проводить велику соціальну роботи, одним словом допомагає мріям ставати ближчими.

Наші традиційні заходи


«День Першокурсника», «Кубок Ректора» 2013 р. Команда переможців з фізико-технічного факультету

Рада студентів залучає студентів до активної участі в житті університету з найперших їх днів навчання. Для того, щоб одразу виявити найактивніших, найкреативніших, найталановитіших проводиться «День Першокурсника». Спочатку кожна студентська група змагається за право бути найкращим на своєму факультеті, а після цього — на загальноуніверситетському рівні за «Кубок ректора» університету.

Мабуть, найочікуваніший конкурс року — «Міс Університет»!

Фіналістки «Містер та Міс Університет-2018»

Учасники конкурсу «Містер та Міс Університет-2018»

Один із номерів «Містер та Міс ДНУ-2018»

Творчий номер учасника «Містер і Міс ДНУ-2018» Антона Алдошина

Для того, аби поборотися за звання першої красуні або красеня університету, дівчата та хлопці проходять кастинги, складну підготовку та сам конкурс, який проходить в декілька етапів: конкурс дефіле, танцю, творчого номеру та інтелектуального конкурсу. Цей захід традиційно проходить з великим розмахом, і має великий успіх у студентів університету, адже кожного року організатори і учасники роблять справжнє ШОУ!

«Кубок ректора-2018»

Відкриття «Кубку ректора-2018»

Номер фізико-технічного факультету на «Кубку ректора-2018»

Номер біолого-екологічного факультету

«День Першокурсника» факультету суспільних наук і міжнародних відносин

Щодо змагань на рівні міста – студенти ДНУ завжди посідають призові місця.

Голова КМК 2017-2018 Лілія Потапенко, худ. керівник колективу «Мрія» Оксана Рудковська, голова РС 2016-2018 Артем Кравченко, куратор студ. проектів Ольга Ломська, голова КМК 2018-2019 Анна Пархоменко на нагородженні міського конкурсу «Студентська весна-2018», де ДНУ посів І місце

Декілька разів на рік Рада студентів проводить пікніки.

Студенти ФСНМВ на традиційному пікніку ДНУ

У 2018 році було запроваджено змагання команд КВК «Back to Молодість» у формі пікніку. Головний приз – Золотий Шампур.

Голова КМК 2017-2018 Лілія Потапенко, голова КМК 2018-2019 Анна Пархоменко разом із командою переможців «Трое в лодке не считая собаки»

Голова КМК 2017-2018 Лілія Потапенко, голова КМК 2018-2019 Анна Пархоменкона «Back to Молодість»

Наші студенти подорожували та відвідали Одесу, Карпати, Харків, Львів, Приморськ та багато інших міст! Кожна поїздка завдяки талановитій організації Ради студентів мала величезний успіх та була неймовірно цікавою і захоплюючою.

Студенти ДНУ у Львові у 2017 році


Студенти факультету економіки в Одесі у 2018 році

Студентки ДНУ в Одесі у 2018 році

Студенти ДНУ в Карпатах у 2019 році

Також Рада студентів має Краще Студентське Телебачення – ГончарTV!

Instagram: @gonchartv
Youtube: GONCHAR TV
Telegram: @gonchartv

Наполегливі та креативні хлопці да дівчата знімають та фотографують усі заходи нашого університету, а також створюють унікальний авторський контент.


Голова Студентського Телебачення ГончарTV 2018-2019 Антон Алдошин на пікніку ДНУ-2018

Ведучий ГончарTV Павло Чергік на «Кубку ректора-2018»

Команда ГончарTV 2018-2019

Можна ще і ще розповідати про те, що було і буде, адже майже кожного дня відбувається щось нове, трапляється якась цікава подія, учасниками чи організаторами якої ми стаємо. Тож не гаймо часу, давай починати вже сьогодні жити на повну і брати всі переваги від найкращого часу в нашому житті – студентських років! Адже вони насправді мають бути незабутніми, а ми обіцяємо робити все, щоби це було саме так!

Рада студентів ДНУ імені О.Гончара у соціальних мережах:

Instagram: @dnu.official
Telegram: https://t.me/DNU_OFFICIAL
Сторінка культурно-масового комітету (EGO) Instagram: @event_group_dnu