Версія для друку

Форум випускників

   7 квітня 2017 року Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара запрошує на Перший форум випускників університету. Урочиста зустріч присвячується 100-літньому ювілею альма-матер, який відзначатиметься 2018 року.

   Факультети запрошують видатних випускників, які готові долучитися до святкування поважної річниці рідного університету. Наразі вже відомо, що учасниками Форуму будуть випускники фізико-технічного факультету – Президент України 1994-2005 років Леонід Кучма та академік НАН України, директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін.

   Під час роботи Форуму заплановані презентації найбільш професійно й соціально вагомих університетських проектів та програм, які потребують залучення позабюджетних інвестицій. Буде прийнято Кодекс випускника ДНУ та запропоновано заповнити анкету, у якій буде надана можливість поділитися яскравими спогадами про навчання, нинішні зв’язки з університетом, роздумами про його сьогодення й майбутнє.

   Випускники, у свою чергу, зможуть отримати важливу інформацію про досягнення університету під час роботи виставок найяскравіших та найвагоміших науково-технічних та мистецьких здобутків, наукових видань фахівців.

   Університет радо чекає на своїх вихованців!

   Контактна інформація для бажаючих залучитися до Форуму випускників та підготовки до 100-річчя ДНУ ім.О.Гончара: nagladova_rada@dnulive.dp.ua

Шановний Випускнику!

   Організаційний комітет з підготовки до проведення Форуму випускників та святкування 100-річного ювілею Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара звертається до Вас із проханням посприяти вдалому проведенню ювілейних заходів. 

   Просимо Вас заповнити запропоновану анкету і надіслати її та фотографії на адресу Наглядової ради університету: nagladova_rada@dnulive.dp.ua.

   Інформація, зібрана шляхом анкетування, буде використана для укладання ювілейних видань, підготовки матеріалів для засобів масової інформації, спеціального випуску газети «Дніпровський університет», презентаційної продукції.

   Ваші спогади, приємні враження, пронесені крізь роки, думки стосовно сучасного розвитку класичного університету дуже важливі для нас.

   Пропонуємо Вам долучитися до святкування 100-річного ювілею альма-матер. Сподіваємося, зустріч з юністю подарує Вам багато яскравих емоцій, приємних спогадів і дасть натхнення для подальших звершень.

З повагою
оргкомітет

Анкета випускника