В університеті створені умови для всебічного розвитку особистості ...
Версія для друку

Рада студентів Дніпровського національного університету

У 2000 році за ініціативою адміністрації у нашому університеті була створена Рада студенів, яка за ці 10 років стала важливим елементом в єдиній структурі та подальшому розвитку університету. Постійно зміцнювалася, зростала, і нині є досить сильним органом студентського самоврядування.

Що являє собою Рада студентів ДНУ ім. О.Гончара?

У своїй діяльності Рада студентів ДНУ ім. О.Гончара керується Положенням про студентське самоврядування. Таким чином, студентське самоврядування здійснюється на рівні студентської групи, факультету, гуртожитку, університету, а також реалізоване на рiвнi курсу, спецiальностi, студентського містечка, структурних пiдроздiлiв ДНУ.

Вищим органом студентського самоврядування є Конференція студентів ДНУ ім О.Гончара, яка:
- ухвалює Положення про студентське самоврядування;
- визначає структуру, повноваження та порядок обрання виконавчих органів студентського самоврядування;
- обирає виконавчі органи студентського самоврядування та заслуховує їхні звіти.

Основними завданнями органів студентського самоврядування в ДНУ є захист прав та iнтересiв студентів, забезпечення виконання студентами своїх обов’язків, сприяння навчальній, науковій та творчій дiяльностi студентів, сприяння створенню вiдповiдних умов для проживання i відпочинку студентів тощо.

Рада студентів ДНУ ім. О.Гончара працює для студентів, для університету, працює з чіткою ціллю: всебічне сприяння випуску кваліфікованих кадрів.

Стосунки в Раді студентів Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара будуються на засадах довіри, дружби та толерантності. Ми всі – єдина родина свого університету! Разом ми сила! І зробити студентське життя кращим може лише команда ініціативних та небайдужих студентів! Ти такий?! Тоді нам з тобою по дорозі! Приєднуйся!
 

Основні напрямки діяльності РС ДНУ ім. О.Гончара

Завдання Ради студентів – зробити життя студентської молоді університету кращим, але за умов, що студенти самі будуть сприяти реалізації своїх прагнень. На сьогодні основними напрямками діяльності Ради студентів є:

  • організація дозвілля студентів: День студента, День першокурсника, День факультету, Новий рік, День закоханих та інші свята, проведення концертів, вечірок. Щороку відбуваються такі розважальні заходи, як: «Міс університет», «Dance Show», «Брейн-ринг», Фестиваль КВК, «Univer -Voice» тощо;
  • вирішення проблем студентів, які мешкають у гуртожитках;
  • сприяння виконанню студентами своїх прав та обов’язків;
  • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
  • соціальна робота: відвідування дитячих будинків, соціальні заходи;
  • участь у розподілі стипендіального фонду;
  • захист прав та підтримка ініціатив студентів.

Нещодавно були прийняті зміни до Закону України «Про вищу освіту» в частині, що стосується студентського самоврядування. Відповідно до цього Рада студентів отримала право приймати участь у вирішення таких питань, як: відрахування і поновлення студента на навчання в університеті; переведення студента з бюджету на контракт та навпаки; призначення заступника декана, проректора по роботі зі студентами тощо.

ДНУ – це доля!
 

Зворотний зв'язок

Артем Кравченко – голова Ради студентів ДНУ: (066) 895 03 89
Іван Герасименко - перший заступник голови Ради студентів ДНУ: (095) 47 68 297
Тимофій Кругов - секретар Ради студентів ДНУ: (099) 780 46 75
Дар'я Боровик - заcтупник голови Ради студентів ДНУ з інформаційної політики: (050) 211 23 15; dasha.borovik.211@gmail.com
Єлизавета Супрун - голова прес-служби Ради студентів ДНУ: (099) 069 75 98

 Рада студентів ДНУ – ми покликані робити життя яскравішим!

Чи замислювався ти колись над тим, що таке справжнє студентське життя, чому всі так люблять говорити про нього, згадувати, будучи дорослими, та називати студентські роки найщасливішими? Все просто, тому що саме зараз перед тобою відкриваються гігантські горизонти та перспективи, і тобі лише треба навчитися користуватися ними та зробити правильний вибір. І ось для того, аби ти вже напевно не помилився у своєму виборі, існуємо ми – Рада студентів ДНУ ім. О.Гончара, покликані усіляко допомагати тобі та робити життя цікавішим та яскравішим!

Чим же таким особливим ми займаємося і яким чином? По-перше, Рада студентів – це великій і дружній колектив однодумців та активістів, запалених спільними ідеями. Ми організовуємо роботу самоврядування в університеті – можливості студентів брати участь у вирішенні організаційних, культурних, учбових, побутових та інших питань, можливості самим вирішувати, яким ми хочемо бачити наше студентське життя. Приєднатися до нас та почати змінювати щось у своєму житті може абсолютно кожний студент, який хоче цього, і який, так само як ми, горить новими ідеями, проектами та прагне отримати від студентських років не лише диплом, а і величезний досвід та неймовірні спогади, знайти вірних, справжніх друзів.

 Рада студентів організовує дозвілля, найяскравіші свята, поїздки, виставки, проводить безліч корисних соціальних акцій, вирішує проблеми студентів, які мешкають у гуртожитках, захищає твої права та підтримує ініціативи, сприяє науковій, навчальній, творчій діяльності, організовує спортивні змагання, гуртки, проводить велику соціальну роботи, одним словом допомагає мріям ставати ближчими.

Наші традиційні заходи

День Першокурсника, Кубок Ректора 2013р
День Першокурсника, Кубок Ректора 2013р. Команда переможців з фізико-технічного факультету

Рада студентів залучає студентів до активної участі в житті Університету із найперших їх днів навчання. Для того, щоб одразу виявити найактивніших, найкреативніших, найталановитіших проводиться “День Першокурсника”. Спочатку кожна студентська група змагається за право бути найкращим на своєму факультеті, а після цього — на загальноуніверситетському рівні за кубок ректора Університету

Мабуть найочікуваніший конкурс року — “Міс Університет”!

Фіналістки Міс Університет 2013р.

Фіналістки Міс Університет 2013р.

Для того аби вирішити хто із дівчат заслуговує на звання Міс Університет, учасниці проходять три етапи: IQ-тестування – коефіцієнт розумового розвитку, конкурс дефіле – естетичний критерій та творчий конкурс. Цей конкурс традиційно проходить з великим розмахом, і має великий успіх у студентів Університету, адже кожного року організатори і учасники роблять справжнє ШОУ!
 
Фінал "Супер-студент-2013"
Конкурс справжньої чоловічої краси, елегантності і таланту  "Супер-студент". Фінал "Супер-студент-2013"

Для визначення кращого голосу Університету проводиться традиційний конкурс “Univer Voice”.
 

Фінал “Univer Voice” 2013р.
Фінал “Univer Voice” 2013р.

У 2012 р. Вперше було проведено “Фестиваль соціальної реклами”. Студенти знімали відео на тему серйозних проблем сучасного суспільства, і кращі роботи вийшли у фінал. відеоролики агітували до здорового способу життя, толерантності, поваги до інших, відповідальності та милосердя.

Фінал “Фестивалю соціальної реклами” 2013р.
Фінал “Фестивалю соціальної реклами” 2013р.

Наші студенти подорожували та відвідали Одесу, Карпати, Львів, Умань, Хортицю та навіть далекі Москву та Венецію! Кожна поїздка завдяки талановитій організації Ради студентів мала величезний успіх та була неймовірно цікавою і захоплюючою.

Можна ще і ще розповідати про те, що було і буде, адже майже кожного дня відбувається щось нове, трапляється якась цікава подія, учасниками чи організаторами якої ми стаємо. Тож не гаймо часу, давай починати вже сьогодні жити на повну і брати всі переваги від найкращого часу в нашому житті – студентських років! Адже вони насправді мають бути незабутніми, а ми обіцяємо робити все, щоби це було саме так!

Рада студентів ДНУ імені О.Гончара Вконтакте: http://vk.com/press_service_dnu; Університетський відео-дайджест: http://vk.com/gonchar_tv