ДНУ здійснює наукову діяльність за всіма пріоритетними напрямками, визначеними чинним законодавством України ...
Версія для друку

Хімія


Інформаційний лист про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 н.р.

Списки запрошених на конференцію

Наказ МОНУ № 605 від 18.04.2017

Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей



Рейтинг робіт

№ з/п
Шифр Бали
1. Робенідин 103,5 Рецензії
2. Ферит 102,0 Рецензії
3. SemiMPS 88,5 Рецензії
4. Спіновий перехід 86,5 Рецензії
5. MC238 86,5 Рецензії
6. Гідрохінон 81,5 Рецензії
7. Триазол 81 Рецензії
8. Квантові точки 72,5 Рецензії
9. Магнітний сорбент 69 Рецензії
10. Корозостійкість 69 Рецензії
11. Структура 67 Рецензії
12. Люмінесценція 67 Рецензії
13. Модифікація 66 Рецензії
14. Диоктилдиметиламоній хлорид 65 Рецензії
15. ТСЕ 112 VC 64,5 Рецензії
16. Kinase inhibitors 64,5 Рецензії
17. АВР 63 Рецензії
18. Флор 62 Рецензії
19. Інтерметаліди 61,5 Рецензії
20. Synthesis 61 Рецензії
21. Hydrozinolysis mechanism 59 Рецензії
22. SNV0805 56 Рецензії
23. Ацильована похідна 49 Рецензії
24. Гарматний алкалоїд 47 Рецензії
25. ВГІКГМ ДДПУ 46 Рецензії
26. Яблуко 44,5 Рецензії
27. Імід 44 Рецензії
28. oil 29 Рецензії
29. Пектин 26 Рецензії
30. Сапробність 17 Рецензії


Лист МОНУ про підведення підсумків за результатами 1 етапу 2 туру через карантин

Інформаційний лист про 2 тур на базі ДНУ


                                                           Список переможців

№ з/п Шифр роботи Прізвище, ім'я, по батькові Найменування закладу вищої освіти

Дипломи I ступеню:

1. Робенідин Івах Софія Романівна Львівський національний університет імені Івана Франка
2. Ферит Возняк Владислав Степанович Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Дипломи II ступеню:

3. Спіновий перехід Сіренко Валерій Юрійович Київський національний університет імені Тараса Шевченка
4. Триазол Свириденко Марія Сергіївна Львівський національний університет імені Івана Франка

Дипломи III ступеню:

5. Квантові точки Готинчан Андрій Георгійович Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
6. SemiMPS Волобуєв Владислав Віталійов Сумський державний університет
7. MC238 Сухий Михайло Костянти ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет»
8. Гідрохінон Шевченко Анжеліка Олегівна Дніпровський державний аграрно-економічний університет

Заохочувальні дипломи:

9. Магнітний сорбент Лапчук Іванна Василівна Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
10. Корозостійкість Гнесь Олена Вадимівна ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж Національного університету водного господарства і природокористування»