Версія для друку

Дипломна робота студентки ДНУ краща в галузі обліку та оподаткування

Студентка економічного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, магістр 1-го року навчання Анастасія Лень здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування», що проходив на базі Житомирського державного технологічного університету.

Дипломна робота на тему «Облік та аналіз доходів в науковій установі», за яку Анастасія отримала диплом І ступеня, була виконана під керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри статистики, обліку та економічної інформатики Тетяни Гільорме.

За результатами наукового дослідження студентки опубліковано п’ять публікацій, у тому числі дві наукові статті у фахових збірниках, включених до міжнародних науково-метричних баз – Index Copernicus; отримано грамоту за перемогу у номінації «Краща доповідь за результатами дослідження»» конкурсу студентських наукових робіт на V Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний стан та проблеми розвитку статистики, обліку та аудиту в умовах глобалізації та енергозбереження» (м. Дніпро, ДНУ ім. О. Гончара, 4-5 квітня 2017 р.). Зазначимо, що результати дослідження нашої Анастасії Лень мають практичний інтерес і можуть бути використані в діяльності наукової установи (Інститут проблем природокористування та екології НАН України).

Усього на розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 104 роботи. До другого етапу II туру конкурсу було допущено 30 робіт, автори яких представляли 39 ЗВО України з Києва, Дніпра, Запоріжжя, Житомира, Львова, Одеси, Полтави, Рівного, Харкова та Чернігова. Анастасія Лень стала єдиною студенткою з нашого міста, яка отримала перемогу.

Колектив кафедри статистики, обліку та економічної інформатики щиро вітає переможницю та бажає їй подальших наукових успіхів!

Кафедра статистики, обліку та економічної інформатики