Версія для друку

Студенти ДНУ взяли участь у двох Чемпіонатах України зі спортивного орієнтування та перемогли на обох!

18 березня на весняному Чемпіонаті України на дистанціях рогейна, який проходив у Луганській області, перемогу здобули майстри спорту з ДНУ: аспірантка Анастасія Калиновська та студентка п’ятого курсу радіофізичного факультету Тетяна Ткачук. На фініші дистанції рогейна другим серед чоловіків прийшов студент радіофізичного факультету Руслан Бовкун.

Рогейн досить близький до спортивного орієнтування самостійний командний вид спорту, близький до спортивного орієнтування, хоча і має певні відмінності. Міжнародний стандарт передбачає участь у змаганнях з рогейну команд чисельністю від двох до п'яти осіб, які не мають права розділятися на дистанції. Основне завдання - набрати за обмежений проміжок часу (зазвичай 24 години, але змагання проводяться і в скороченому форматі - 6, 8, 10, 12:00) максимальну суму очок, які присуджуються за відвідування контрольних пунктів, встановлених на місцевості. Збірна команда ДНУ на чолі зі своїм постійним тренером, викладачем Валерієм Вікторовичем Заєрко щороку бере участь у таких змаганнях.

За місяць до рогейну, наприкінці лютого, в місті Суми на Чемпіонаті України з орієнтування на лижах наші дівчата знову показали відмінний результат: Анастасія Калиновська стала чемпіонкою України на довгій дистанції та здобула бронзу на спринті та на середній дистанції, а найсильнішою спортсменкою та переможницею на середній дистанції була Тетяна Ткачук.

В цілому, збірна команда Дніпропетровського національного університету здобула перемогу на цих змаганнях. Вітаємо наших спортсменів і бажаємо успіхів та натхнення на нові досягнення!