Із глибокою скорботою сповіщаємо, що передчасно пішла з життя доцентка кафедри зарубіжної літератури Власенко Наталія Іванівна – яскраво обдарована філологиня, яка блискуче продовжувала традиції наукової школи вивчення літературної спадщини англійського Ренесансу в Дніпровському національному університеті.
Наталія Іванівна запам’ятається колегам і студентам як людина високої ерудиції, науковиця-перфекціоністка, яка не шукала легких шляхів у професії, завжди віддавала перевагу складним завданням і пропонувала їх неординарне рішення.
Прекрасна лекторка, доброзичлива товаришка, Наталія Іванівна привносила у діяльність кафедри творче начало, вміння мотивувати, надихати колег на досягнення високих цілей гуманітарія, насамперед, на служіння загальнолюдським цінностям.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Наталії Іванівни, поділяємо Ваше горе. Пам’ятаємо й безмежно сумуємо!
Колеги з факультету української
й іноземної філології та мистецтвознавства