Версія для друку

Запрошуємо долучитися до впровадження в суспільство філософії безбар'єрного простору та інклюзії

«Інклюзивна молодіжна робота» — освітній серіал на Дія.Освіта, який допоможе молодіжним фахівцям та фахівчиням впровадити інклюзивний підхід в роботу з молоддю, зробити молодіжну роботу та простори відкритими й доступними для всієї молоді, в тому числі молоді з інвалідністю.

Серіал представляє собою важливий інструмент в молодіжній роботі, який допоможе ефективно залучати молодь до своїх проєктів і заходів, а також розкриє основні методи роботи з різними молодіжними групами, зокрема, з молоддю, яка має інвалідність.

Цей серіал є результатом роботи за тематикою інклюзії завдяки ініціативі першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів» та за підтримки громадською організацією «Рада жінок Донеччини» UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, Регіонального офісу UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства цифрової трансформації України та Радниці-Уповноваженої Президента України з питань безбар’єрності.

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» доступний на платформі «Дія.Освіта» українською та англійською мовами за посиланням https://bit.ly/43PCYBo

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету