Версія для друку

Спорт об’єднує: Кубок Ради ректорів ЗВО із футзалу

23 лютого у Палаці спорту Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара стартував турнір із футзалу на Кубок Ради ректорів серед співробітників, студентів, аспірантів закладів вищої освіти Дніпропетровської області.

Міжвузівські спортивні змагання проходили за підтримки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Сергія Лисака та департаменту освіти і науки ДніпроОДА, а також Ради молодих вчених Дніпропетровської області.

На урочисте відкриття турніру завітали представниці ДніпроОДА – заступниця голови Ірина Грицай та директорка департаменту освіти і науки Ольга Лозова й голова ГО «Рада ректорів закладів вищої освіти Дніпропетровської області» – ректор ДНУ професор Сергій Оковитий та голова ради молодих учених області Наталія Деревʼягіна.

Найперше, я хочу подякувати Збройним Силам України за можливість сьогодні бути в цій залі й брати участь у першому подібному турнірі з футзалу серед співробітників, студентів, аспірантів. Бажаю всім спортсменам отримати задоволення від гри. І, звісно, нехай переможуть найсильніші! – сказала на початку змагань Ірина Олегівна.

Усі ми знаємо: спорт об’єднує! Сьогодні в нашій залі зібралися команди з різних університетів двох сусідніх регіонів. Упевнений, що впродовж турніру гравці не тільки амбітно змагатимуться, а й відкрито поспілкуються та навіть потоваришують. Аби і надалі наш спільний освітній фронт у цілому допомагав нашій державі перемогти, відновитися й потому продовжити свій поступ в об’єднанні з Європейським Союзом – як гідна учасниця світової спільноти в освіті, у спорті та всіх інших сферах діяльності. Тож зараз зичу командам чесної гри й успіхів на полі! – висловив побажання Сергій Іванович.

Регіональний чемпіонат об’єднав шість збірних команд закладів освіти Дніпра та Запоріжжя. Зокрема, в товариських матчах змагалися гравці з Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Українського державного університету науки і технологій, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Дніпровського державного аграрно-економічного університету та Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». За умовами турніру команди були розподілені на дві підгрупи. У відбірковому турі кожна збірна, загалом, відіграла по дві зустрічі із суперниками.

У фіналі першість та спеціальний кубок Ради ректорів вибороли футболісти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Другими стали спортсмени Дніпровського державного аграрно-економічного університету, третіми – Українського державного університету науки і технологій. Поза трійкою лідерів турніру цього разу опинилися команди: Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» – 4-е місце, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара – 5-е місце та Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» – 6-е місце.

Вітаємо колег та чекаємо наступних турнірів!

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету