Версія для друку

Q&A_Days_DNU: все про освітні програми ДНУ

Факультети Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара презентують 84 освітні програми!

• Не знаєш, чим одна освітня програма відрізняється від іншої?

• Що конкретно вивчають на різних спеціальностях?

• Які можливості міжнародної академічної мобільності відкриває обрана освітня програма?

• Які практичні переваги надає твоя освітня програма?

• Ким працюватимеш після завершення навчання?

Ми розповімо про все, що для тебе важливо!

Ми провели три онлайн Q&A_Days_DNU:

 • Маєш схильність до гуманітарних наук?
 • ДНУ презентує тобі 27 освітніх програм гуманітарного напряму.

  Дізнавайся все про гуманітарні спеціальності від факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства, історичного факультету, факультету систем і засобів масової комунікації, юридичного факультету та факультету суспільних наук і міжнародних відносин Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара!

  Усі спеціальності, пов’язані з філологією, історією, журналістикою, філософією, соціологією, політологією, правознавством – у цьому відео на Q&A_Days_DNU.

 • Захоплюєшся технічними та IT-науками?
 • ДНУ презентує тобі 27 освітніх програм технічного напряму.

  Дізнавайся все про технічні спеціальності від фізико-технічного факультету, факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем, факультету прикладної математики й механіко-математичного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара!

  Про всі спеціальності, пов’язані з комп’ютерною інженерією, інфокомунікаціями та системами зв’язку, інформаційними системами і технологіями, інженерією програмного забезпечення, математикою інтелектуальних систем, авіа- та ракетобудуванням, кібербезпекою – у цьому відео на Q&A_Days_DNU.

 • Цікавишся природничо-поведінковими спеціальностями?
 • ДНУ презентує тобі 30 освітніх програм природничого і поведінкового напрямів.

  Дізнавайся все про природничо-поведінкові спеціальності, яким навчають на біолого-екологічному факультеті, хімічному факультеті, факультеті психології та спеціальної освіти, факультеті медичних технологій діагностики та реабілітації й економічному факультеті Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара!

  Усе про біологію, екологію, мікробіологію та вірусологію, біоінформатику, психологію, логопедію і спеціальну освіту, хімію, хімічний аналіз, харчові технології, технології медичної діагностики, фізичну терапію та ерготерапію, маркетинг, готельно-ресторанну справу, міжнародну економіку та бізнес-аналітику – у цьому відео на Q&A_Days_DNU.

  Долучайся до нашого класичного університету і ти знатимеш все!

  Інвестуй у себе – обирай ДНУ!

  Інформаційно-аналітичне агентство
  Дніпровського національного університету