Версія для друку

Медіаосвіта та прикладні соціально-комунікаційні технології

Із 26 по 30 листопада факультет систем та засобів масової комунікації спільно з Навчально-методичним центром післядипломної освіти та підвищення кваліфікації ДНУ проводили курс підвищення кваліфікації викладачів, що працюють у сфері інформаційно-комунікаційної діяльності за програмою «Медіаосвіта та прикладні соціально-комунікаційні технології».

Подібна програма вперше розроблена саме в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара. Вона дозволить проводити перепідготовку та здійснювати підвищення кваліфікації як викладачам ЗВО, так і вчителям шкіл, які проводять заняття з медіаосвіти та медіаграмотності, а також керівникам та співробітникам департаментів та відділів по зв`язкам з громадськістю та інформаційної діяльності в державних і комерційних установах.

У день презентації учасників онлайн-курсу привітав ректор ДНУ професор Сергій Оковитий. «Запропонований спеціалістами ДНУ курс підвищення кваліфікації зумовлений майже абсолютною цифровізацією нашого життя і бурхливим розвитком медійної сфери та галузі соціальних комунікацій. Своєчасність такої програми, яка б дозволила не лише систематизувати ваші знання у цій сфері, але й разом з університетським фахівцями спробувати знайти відповіді на виклики інформаційного суспільства, цілком засвідчила ваша позитивна реакція. Раді, що ви виявили довіру до ініціативи факультету систем і засобів масової комунікації ДНУ!» – підкреслив Сергій Іванович.

Обставину, що програма «Медіаосвіта та прикладні соціально-комунікаційні технології» не просто актуальна, але й злободенна, засвідчив той красномовний факт, що її учасниками стали понад 40 слухачів, які представляють 11 університетів України. Задіяні практично всі регіони України – від Львова до Маріуполя і від Одеси до Полтави. До роботи зі слухачами програми залучені провідні професори та доценти факультету систем і засобів масової комунікації ДНУ, а також керівники ЗМІ та установ медійної й інформаційної сфери, які пройшли вишкіл на факультеті.

Упровадження в освітній процес програми «Медіаосвіта та прикладні соціально-комунікаційні технології» засвідчило, що Дніпровський національний університет здатен оперативно здійснити відповідь на найсучасніші виклики та вимоги тих сфер, де будуть задіяні наші випускники.

Декан факультету систем і засобів масової комунікації
професор Володимир Демченко