Версія для друку

Конкурс на грант від проєкту «Scholarship в Україні»

У межах соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» стартував новий VIII конкурс для здобувачів вищої освіти. Його метою є заохочення та стимулювання здібних українських студентів, а також розвиток і покращення рівня фінансової грамотності й ініціативності у освітян.

Для студентів конкурс дає можливість оплатити своє навчання, перевірити свої знання, краще пізнати тему обраної професії або спробувати пізнати новий професіональний напрямок.

Розмір гранту за перше місце складає 15 000 гривень. Студенти, які займуть 2-е та 3-є місце, отримають 4 000 і 2 000 грн відповідно.

Взяти участь у конкурсі можуть студенти:

• громадяни України;

• студенти закладів III-IV рівня акредитації;

• 1-5 курсів (в т.ч. і студенти магістри);

• контрактники та бюджетники денної форми навчання незалежно від фахового напрямку навчання;

Для участі у конкурсі студенту слід написати аналітичну статтю на запропоновану тему та відправити на електронну пошту: grant@scholarship.in.ua для її оцінки членами журі. Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами конкурсу можна на сторінці грантонадавача:

• І грант – з теми «Промоакційний маркетинг — міф просування чи невід’ємна частина виживання у конкурентній боротьбі на ринку?»

• Детальніше за посиланням: https://promocodius.com/ua/konkurs

Кожна робота перевірятиметься на плагіат.

Готові роботи приймаються до 16 лютого 2022 року. Захист робіт проводитиметься онлайн у ZOOM.

Інформацію про те, як проходили попередні конкурси «Scholarship в Україні», можна знайти на сайті проєкту: https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

Контакти для зв'язку:

+38(067) 622 -62-82

grant@scholarship.in.ua

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету