Версія для друку

Дніпровському науковому ліцею інформаційних технологій – 30

До святкових урочистостей з нагоди 30-річчя Дніпровського наукового ліцею інформаційних технологій долучився і його засновник – Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара.


Учора ректор ДНУ професор Сергій Оковитий вручив подяки викладачам ліцею, відзначивши їхню багаторічну плідну працю та високу професійну майстерність. «За ці роки сотні ваших випускників стали гордістю й окрасою нашого університету, – звернувся до колективу ліцею Сергій Іванович. – І ми, педагоги, розуміємо, наскільки легко, приємно й водночас відповідально працювати з такими талановитими, розумними та працездатними дітьми, які вступають до Ліцею інформаційних технологій. Легко й приємно – тому, що це спраглі до знань діти, які хочуть навчатися, пізнавати нове, реалізовувати свої ідеї в науковій площині. Важко й відповідально – тому, що вам, викладачам, треба постійно самовдосконалюватися, оволодівати новими технологіями освітнього процесу, бути «в темі» молодіжної субкультури тощо. Адже ваших вихованців відрізняє ерудиція, широкий світогляд, глибокі знання з різних галузей, шанобливе ставлення до викладачів і готовність прийти на допомогу товаришам Ми пишаємося перемогами ліцеїстів в олімпіадах та наукових конкурсах міжнародного рівня й розуміємо, скільки роботи треба докласти, щоб побачити потенціал і підтримати талант кожного ліцеїста, вивести юну зірку на світову орбіту».


З нагоди ювілею та за вагомий внесок у навчання та виховання майбутньої наукової еліти Сергій Оковитий вручив подяки викладачам ліцею:

– учителю англійської мови Людмилі Гильовій;

– учителю математики Марині Гунько;

– учителю біології Ларисі Заєрко;

– учителю фізики Наталії Куцевій;


– учителю географії Галині Лисичаровій;

– учителю фізики Наталії Могилевській;

– учителю фізики Олегу Орлянському;

– учителю фізики Сергію Пляці;

– учителю математики Наталії Якименко.


23 жовтня відбувся семінар для директорів ліцеїв Дніпра, також присвячений 30-річчю ДНЛІТу. Ліцей в особі директора Сергія Григор’єва з ювілеєм привітали Лілія Ковальова – директорка «Наукового медичного ліцею “Дніпро”», Тетяна Ситник – директорка комунального навчального закладу Дніпровської міської ради «Хіміко-екологічний ліцей», Олег Поляков – директор Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю при ДНУ. До заходу долучилися в.о. проректора з наукової роботи ДНУ Олег Маренков та директорка Дніпропетровського відділення Малої академії наук України Наталія Тягло. Усі вони відзначили, що за результатами аудиту, ліцей має право на присвоєння йому статусу «наукового».


«Щиро вітаю співробітників ЛІТу, вдячний за їхній професіоналізм у пошуку, підтримці та розвитку наукового потенціалу ліцеїстів, – відзначив в.о. проректора з наукової роботи Олег Маренков. – Адже обдаровані діти – це гордість і честь батьків, золотий запас Дніпропетровщини, інтелектуальний потенціал регіону, світовий бренд України на міжнародній арені. Саме Дніпровський науковий ліцей інформаційних технологій забезпечує всебічний розвиток талантів ліцеїстів, культивує їхню зацікавленість до навчання, підтримує обдаровану молодь, впроваджує нові, сучасні методи і форми навчання».

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету