Версія для друку

У ДНУ проходить чергова хвиля вакцинації

У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара проходить чергова хвиля щеплення від COVID-19. Вакцинуються 100 осіб, серед яких є і здобувачі вищої освіти: 75 працівників університету та 25 студентів.


Голова комісії з протиепідемічних заходів ДНУ, голова профспілкового комітету університету Євгеній Сніда прокоментував стан вакцинації в ДНУ: «Сьогодні відбувається третя хвиля щеплень вакциною Pfizer, дві попередні були в червні. Всього наразі вакциновано 600 осіб та ще близько 150 тих, хто робив щеплення за межами ДНУ, тобто у своїх сімейних лікарів і в пунктах вакцинації, – розповів Євгеній Олегович. – Тобто щеплено 30-35% від загальної кількості працівників університету. На жаль, це не 80%, як би ми хотіли, проте ми на шляху до цього. Зазначу, що в списку бажаючих – набагато більше студентів, ніж сьогодні будуть вакцинуватися – це лише перший етап. Ми бачимо, що люди по-різному ставляться до щеплень: чим більше з’являється в засобах масової інформації повідомлень, тим більше вони переосмислюють власне ставлення до цього. Бажаючі є, з кожною хвилею вакцинації їх більшає. Вважаю, що позитивні результати дає і наша роз’яснювально-інформаційна робота, і, загалом, намагання людей попіклуватися про себе і здоров’я оточуючих».


Альберт Венгер, доцент кафедри всесвітньої історії – один із тих, хто в черзі на щеплення. «Під час чергової хвилі вакцинації ті, хто з певних причин не зробив її раніше, мають можливість зробити це зараз. Ось я теж сьогодні прийшов, тому що раніше не зміг, – говорить Альберт Григорович. – Чому я роблю щеплення? Основна мета – соціальна відповідальність, мені здається, що завдяки вакцинації ми зможемо подолати цю хворобу, яка «накрила» фактично всю земну кулю. Тому це відповідальність перед собою, перед суспільством, перед родиною, перед студентами, до яких заходиш в аудиторію».

Вакцинація організована виключно для співробітників і студентів університету. Після формування списків бажаючих вакцинуватися через обласний департамент охорони здоров’я профспілка ДНУ запрошує мобільну бригаду в зручний для працівників університету час. Співробітники, які хочуть зробити щеплення, можуть звертатися на факультети або до профспілки, а студенти – в деканати чи до комендантів гуртожитків.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету