Версія для друку

Мотивація майбутніх студентів

Викладачі економічного факультету ДНУ ім. О. Гончара увійшли до складу журі обласного етапу XIV Всеукраїнського турніру юних географів, що проходив 29 вересня на базі Дніпровської академії неперервної освіти.

В інтелектуальному змаганні взяли участь 65 учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів у складі 13 команд із різних міст (Дніпро, Кам’янське, Жовті Води, Нікополь, тощо) та районів (Дніпровський, П’ятихатський, Верхньодніпровський, Солонянський, Покровський, тощо) Дніпропетровської області.

До складу журі увійшли викладачі кафедри фізичної та економічної географії економічного факультету ДНУ – проф. Л.І. Зеленська, доц. Н.А. Горожанкіна, доц. З.В. Бойко, доц. В.В. Грушка, доц. В.В.Безуглий, доц. Г.О. Лисичарова.

Перед початком змагань із привітальним словом виступила завідувач кафедри фізичної та економічної географії, доктор педагогічних наук, професор Л.І. Зеленська. Вона розповіла учасникам змагань про спеціальності на економічному факультеті, при вступі на які необхідним є сертифікат ЗНО з географії. Також професор Л.І. Зеленська надала інформацію про підготовчі курси в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Кожен учасник турніру отримав рекламний проспект та анкету майбутнього абітурієнта економічного факультету університету, в структурі якого знаходиться кафедра фізичної та економічної географії. Професор Л.І. Зеленська побажала учасникам турніру впевненості у своїх силах, натхнення, витримки, чесної гри та позитивних емоцій.

Перше місце виборола команда «Воля» загальноосвітньої школи № 3 Жовтоводської міської ради. Саме вона буде представляти наш регіон на всеукраїнському рівні в Полтаві.

Доцент кафедри фізичної економічної географії
Наталія Горожанкіна