Версія для друку

Студенти ДНУ проходитимуть практику в Олімпійському комітеті

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара отримав подяку за вагомий внесок у забезпеченні успішного виступу студентських збірних команд у ХХІХ Всесвітній літній універсіаді 2017 року від обласного комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Спортивної студентської спілки України. Нагороду ректорові Миколі Полякову особисто вручив начальник обласного комітету Євген Буря.

Крім того, нещодавно ДНУ ім. О.Гончара та Національний олімпійський комітет в Дніпропетровській області уклали угоду про співпрацю терміном на п’ять років (до 31 грудня 2023 року). Відтепер студенти 11 спеціальностей нашого університету отримають можливість практикуватися в олімпійському комітеті, а наймасштабніші проекти надаватимуться їм в якості лабораторних, курсових і дипломних проектів.

Зокрема, на практику до Дніпро НОК України запрошуються студенти ДНУ таких спеціальностей: журналісти, комп’ютерні дизайнери, маркетологи, програмісти, перекладачі англійської мови, юристи, соціологи, бухгалтери, спеціалісти з менеджменту, медичні працівники та фахівці зі спортивно-масової роботи. Олімпійський комітет планує виступити і першим роботодавцем для наших студентів.

Зазначимо, що досвід набору практикантів та працевлаштування студентів Національний олімпійський комітет в Дніпропетровській області перейняв від київських колег. «Окрім відділення НОК України, студенти в межах своїх знань та компетенцій зможуть допомагати й іншим суб’єктам спортивного руху нашого регіону – федераціям з видів спорту, фізкультурно-спортивним товариствам, управлінням, спортивним клубам тощо. Загалом, ми розширюємо коло вибору можливого працевлаштування студентів у понад 40 федерацій олімпійських і понад 60 неолімпійських видів спорту. Головне, аби самі студенти були якомога більше зацікавлені в спортивному напрямку своєї діяльності», – говорять в дніпровському НОК України.

У свою чергу, в Дніпровському національному університеті також сподіваються, що налагоджена співпраця принесе багато користі як для спортивного руху нашої рідної області, так і для самих студентів ДНУ, які отримають реальний досвід роботи та можливість заробити собі гарне портфоліо на майбутнє.

Наразі ж у ДНУ ім. О.Гончара діє 150 довгострокових угод про проходження студентами практики в установах і підприємствах Дніпропетровської області.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету