Версія для друку

Café Philosophique запрошує на зустрічі

Відбулася чергова зустріч філософського товариства ДНУ ім.О.Гончара Café Philosophique, присвячена «Феномену антиутопій». На ній були розглянуті літературні твори та кінострічки жанру антиутопія і обговорені наступні питання: «Чому антиутопія набуває такої великої популярності? В чому основна задача антиутопій?»

Жвава дискусія дала можливість розкрити нові грані антиутопії. І хоча деякі погляди студентів були протилежними, але це не завадило дружній та толерантній атмосфері їхнього спілкування.

Суто академічна філософія є основою філософського світогляду, проте вона не вичерпує різноманіття соціокультурного життя сучасної людини. Тому виникає необхідність створення «неформальних» філософських проектів, до яких належить і Café Philosophique Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Організатори цього проекту – студенти IV курсу спеціальності «Філософія» Марія Кірізвас, Богдан Кулик та Олександр Коптовець. Такий формат спрямований на популяризацію гуманітарних наук (перш за все філософії) і пов'язаний із розвитком критичного мислення, уяви, комунікативних навичок; забезпечує створення простору для вільного обміну думок та взаємодію представників різних соціальних інститутів з метою соціально-просвітницької діяльності.

Café Philosophique створює умови для професійної й особистісної комунікації студентів спеціальності «Філософія». До роботи кафе запрошуємо долучитися всіх бажаючих студентів і школярів випускних класів. Зустрічі проходять щотижня. Детальну інформацію можна знайти у мережах Facebook, Вконтакті, а також звернувшись на кафедру філософії ДНУ імені Олеся Гончара (корпус 1, ауд. 817).

Кафедра філософії
факультету суспільних наук
і міжнародних відносин
ДНУ ім.О.Гончара