Версія для друку

Всеукраїнські дебати з податкового права

Команда юридичного факультету Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара посіла третє місце у ІІ Всеукраїнських судових дебатах з податкового права. Захід, організований Київським обласним осередком Ліги студентів АПУ, традиційно проходив на базі Національного університету Державної податкової служби України у місті Ірпені.

Команду «No tax – good tax» Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара представляли студенти третього курсу юридичного факультету Валерія Панченко та Євген Артьомов. Серед інших учасників інтелектуальних змагань – команди з Києва, Ірпеня, Полтави, Запоріжжя, Сум та Чернівців.

Першого дня у складі колегії суддів перебували Світлана та Степан Мазури, а до фінальної суддівської колегії доєдналися також адвокати відомих приватних компаній Олександр Мінін та Олег Вдовиченко. Зазначимо, що перед початком останніх дебатів присутні прослухали цікавий майстер-клас на тему «Загальні проблеми місцевих податків» від пана Олександра Мініна.

Фінальні ігри виявилися неабияк потужними, як емоційно, так і професійно. Всі докладені зусилля учасників бути об’єктивно оцінені компетентним журі. Так, за результатами інтелектуальних змагань перемогу в дебатах отримали Марина Кислощаєва та Надія Андрійченко з команди «Перформанс» Сумського державного університету; почесне друге місце зайняли Катерина Довгаль та Андрій Бузницький з команди «Довгаль і партнери» Київського національного університету імені Т.Шевченка, а заслужене третє місце посіли дніпропетровці Валерія Панченко та Євген Артьомов з команди «No tax –good tax» Дніпропетровського національного університету імені О.Гончара.

Юридичний факультет
ДНУ ім. О.Гончара