Версія для друку

Запрошуємо на 30-річчя «Акваріуму»!

Навчально-науковий комплекс «Акваріум» ДНУ запрошує 7-8 листопада усіх любителів риб та інших екзотичних тварин, гостей та мешканців Дніпропетровська взяти участь у святкуванні свого 30-річчя.

«Акваріум» завжди пропонує відвідувачам оглянути види риб, які зібрані з усіх континентів, серед них і рідкісні. Акваріум тунельного типу не має аналогів серед прісноводних акваріумів Європи, він вміщує 100 тисяч літрів води.

Під час святкувань можна познайомитися з різними людьми з багатьох куточків України. У рамках програми передбачені такі заходи:

- конкурс дитячого малюнка «Підводний світ очима дитини»;

- розважальний захід Fish Home Servise» – «Пазл із наноакваріумів»;

- пізнавальні семінари з акваріумістики і тераріумістики;

- виставка павуків-птахоїдів та інших екзотичних тварин від «Tarantulas Dnepr Club»;

- виставка райдужних рибок від лабораторії риборозведення ННК «Акваріум» ДНУ;

- постійно діюча виставка прісноводних риб зі всього світу.

Зокрема, у перший день, 7 листопада, будуть запропоновані такі семінари: 12:00 – «Історія Акваріуму, як це було» Юрія Янчера (Дніпропетровськ), 13:00 – «Сучасні тенденції в акваріумному дизайні. Участь у конкурсі IAPLC (міжнародний конкурс оформлення рослинних акваріумів) – що потрібно знати» керівника студії Aquaproject Миколи Мазура, 15:00 – «Прісноводні креветки в наших акваріумах» Івана Орла (Дніпропетровськ), 16:00 – «Поширені захворювання акваріумних риб» Лариси Єрух (Дніпропетровськ), 17:00 – «Криптокорини та анубіаси – що ми про них знаємо» Сергія Гущака (Дніпропетровськ).

Наступного дня будуть проведені такі семінари: 12:00 – «Утримання павуків-птахоїдів: естетика і функціональність. Помилки при поводженні з павуками» Максим Задорожний (Дніпропетровськ), 13:00 – «Утримування тропічних видів ящірок на прикладі денних геконів» Павла Коряка (Дніпропетровськ), 15:00 – «Визначення статі у змій. Часті помилки» Юлії Назаренко (Дніпропетровськ), 16:00 – «Поширені кишкові захворювання рептилій» Павла Кобези (Дніпропетровськ).

Для комфортного розміщення під час проведення семінарів координатор виставки Микола Єрух просить усіх бажаючих надіслати йому листа із зазначенням П.І.П., свого населеного пункту і дати відвідування на e-mail: yerukhnikolay@gmail.com.

Вартість квитків: дорослий – 15 грн., дитячий – 10 грн.

Відвідування семінару безкоштовне за умови придбання квитка.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету