Версія для друку

Хвилини дитячого щастя

Група ради студентів факультету психології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відвідала дитячий будинок «Барвінок» (вул. Янтарна, 45), щоб привітати діток з Днем захисту дітей. У цьому закладі 30 вихованців від 3 до 15 років.

Волонтерів зустріли з великою любов'ю і радістю. Діти поспішали подарувати кожному гостю свою увагу і дитячу посмішку, яку неможливо забути.

Звичайно ж, наші студенти не поїхали в гості з порожніми руками. На кошти, виручені з благодійного ярмарку, який був проведений факультетом психології, вони купили розвиваючі ігри, пазли, альбоми, олівці, кольорову крейду, м'ячі для волейболу та футболу, розмальовки та багато іншого. Діти були раді подарункам і не могли відірватися від них. Разом з волонтерами вони грали в різні ігри, розповідали кумедні історії, показували улюблені іграшки. Діти були привітними, ділилися всіма іграшками, допомагали, якщо у когось щось не виходить, підбадьорювали в процесі гри.

На знак подяки за наш приїзд діти влаштували чудовий імпровізований міні-концерт, у якому продемонстрували свої таланти, а саме: заспівали пісні-забавки, читали вірші та створили цікаві танцювальні постановки, які вигадували самостійно.

Студенти відзначили, що вихователі дбайливо стежили за кожним кроком вихованців, а за результатами концерту можна було зробити висновок, що дітей у цій установі розвивають різнобічно.

Тепла атмосфера панувала протягом усього дня, час пролетів непомітно, і в той момент, коли потрібно було їхати, діти не хотіли відпускати студентів, умовляли їх залишитися, пропонуючи за це свої іграшки.

За цей невеликий проміжок часу, який провели студенти в дитячому будинку, вони отримали «море» емоцій та позитиву, які неможливо проміняти ні на що. Дитяча любов заслуговує на те, щоб її отримували, адже вона найщиріше і справжнє, що є у нашому житті.

Анна Алексієнко,
прес-служба
ради студентів факультету психології
ДНУ ім. О.Гончара