Версія для друку

В ДНУ пройшли змагання з військової підготовки

Спортивний комплекс ДНУ спільно зі спортивним комітетом студентів успішно розвивають студентський спорт. Майже кожного тижня проходять нові змагання для молоді. Так, нещодавно пройшли турнір з військової підготовки.

Збереження і зміцнення здоров'я, постійне вдосконалення фізичного, морального, інтелектуального, естетичного виховання особистості, що включають в себе всі види і форми організаційної, цілеспрямованої діяльності, успішно здійснюються університетом. Так, проведення регулярних змагань є гарним прикладом корисної позанавчальної праці з метою надбання життєво важливих фізичних якостей і спортивного вдосконалення студентів.

Фізичне виховання – це процес навчання в інтересах підготовки студентів до активного громадського життя та плідної трудової діяльності. Так, нещодавно пройшли змагання з військової підготовки. Охочих взяти участь у цьому заході було чимало. Мета змагань – військово-патріотичне виховання студентів.

У теплий осінній день хлопці-учасники самі змогли переконатися, що вміння з військової підготовки потребують чималих зусиль та знань. Кожна команда повинна була пройти ряд дистанцій на час. Спочатку проповзти 50 метрів, потім пробігти з «пораненим» на спині 100 метрів до медпункту, де пораненому зроблять перев'язку. Після цього учасники мали синхронно підтягнутися 12 разів, пробігти ще 100 метрів, віджатися 40 разів і якомога швидше добігти до фінішу.

Результати:

1 місце команда ФТФ (фізтех) з результатом 3:49 с;

2 місце команда ЕФ (економ) з результатом 4:53 с;

3 місце команда ХФ (хімфак) з результатом 6:08 с.

Дмитро Ковтун, голова спортивного комітету студентів ДНУ: «Скажу чесно – це було дуже круто. Хлопці самі змогли переконатися, що такі знання та вміння не бувають зайвими. Я впевнений, що це тільки початок таких заходів і надалі ми будемо їх покращувати і більше людей зацікавиться таким видом змагань!»

Надалі зусиллями студентів-активістів та викладачами кафедри фізичного виховання та спорту планується розвивати такий тип змагань. Вітаємо переможців, бажаємо усім учасникам натхнення та нових сил!

Студентка ФСЗМК ДНУ ім. О.Гончара
Валерія Шудрик