Версія для друку

Студентів ознайомили з Законом «Про вищу освіту»

У Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара перебували представники Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації з презентацією нового Закону України «Про вищу освіту».

На лекцію були запрошені студентське самоврядування та ректорат університету. Ректор ДНУ Микола Вікторович Поляков відзначив, що прийняття Закону «Про вищу освіту», який розроблявся майже десять років, стало довгоочікуваною подією.

Заступник директора департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Любов Кравченко наголосила, що приємно розпочинати зустріч з нововведень. «Велику роль у прийнятті закону, яким передбачено кардинально новий погляд на вищу освіту, відіграють студенти, - зауважила Любов Андріївна. – Ми хочемо, щоб ви взяли участь в імплементації цього закону. Відвідуємо з подібними візитами вищі навчальні заклади Дніпропетровщини, щоб детальніше ознайомити з особливостями закону студентство і почути нові пропозиції».

Рада студентів та представники факультетів активно долучилися до обговорення Закону «Про вищу освіту», зокрема, цікавилися реєстрацією студентських рад, виплатами стипендій, змінами освітньо-кваліфікаційних рівнів, методами оцінювання семінарів.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету