Версія для друку

Студентський Оскар 2014

У будь-якому дружному та згуртованому колективі є лідери. Вони виділяються своїми талантами, досягненнями, наполегливістю. Саме таким студентам Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара – енергійним, відповідальним, які вміють надихнути на добрі справи оточуючих, – вручили премію «Студентський Оскар».

У Палаці студентів ДНУ зібралася найактивніша творча молодь університету, яка протягом року різнобічно проявляла себе. У першому етапі конкурсу взяло участь понад 160 студентів. Кожен факультет обирав кращих кандидатів у кожну номінацію, вирішуючи це на засіданнях студради, кандидатів пропонував голова ради студентів кожного факультету.

Усі учасники мали свого куратора у номінації. Він, у свою чергу, враховував їхні досягнення і в результаті із усіх претендентів виділив переможну четвірку. Самих оскароносців виявило закрите голосування на зібранні Ради студентів університету. Члени президії Ради студентів віддавали голоси тому, хто на їхній погляд був найуспішнішим, окрім представника власного факультету. Результати не розголошувалися до моменту проведення церемонії. Тому так цікаво було почути ім’я людини, що вигравала статуетку, ставала кращою у своїй справі.

Були й номінації з двома, а то і більше переможцями. Так, «Талант року» отримали одразу чотири призери. Один з них, Сергій Адамський, висловив подяку за нагороду та нагадав, що за їхніми високими досягненнями стоїть спільна праця організаторів зі студентами. А саме розвитку талантів він завдячував Ользі Миколаївні Ломскій: «Я впевнений, що кожен, хто ступав на цю сцену, знає, що жодне дійство у стінах Палацу не відбувається без цієї людини. Вона дає цінні поради, допомагає кожному з нас стати на сходинку вище і відкрити щось нове у собі. Красно дякуємо вам, Ольго Миколаївно!»

Результати «Студентського Оскару 2014»:
1. Рік без жодного пропуску : Владислав Гавриленко (ФТФ)
2. Волонтер року: Дарина Одегналова (ФУІФтаМ) та Ольга Коваленко (ФП)
3. Епатажність року: Іван Аксененко (ФБЕМ)
4. Модник року: Артур Бєлоусов (ФМЕ)
5. Помічник року: Катерина Сосна (ФСНМВ) та Даша Чала (ФПМ)
6. Турист року: Дмитро Ковтун (ФТФ)
7. Гуморист року: Микола Зирянов (ФМЕ)
8. Фотограф року: Роман Нітягін (ФПМ) та Марія Качайкіна (ФСЗМК)
9. Прорив року: Галина Бузіян (ФСЗМК)
10. Відкриття року: Валерія Шудрик (ФСЗМК)
11. Спортсмен року: Дмитро Кулик (ФФЕКС)
12. Творча особистість року: Сергій Адамський (ФСНтаМВ), Оля Корогод (ФУІФтаМ), Валерія Березняк (ФМЕ), Анна Баранцова (ГГФ)
13. ЗМІ року: Катерина Голубко (ФСНтаМВ)
14. Науковий діяч року : Динара Габібуллаєва (ФСНтаМВ)
15. Відмінник року: Микола Буланий (ІФ)
16. Студентський проект: Великий льох.
17. Студентський проект: Гончар ТВ (університетське телебачення)

Ми пишаємося, що в нашому університеті навчаються такі розумні, творчі, активні та спортивні студенти! Ми сподіваємося, що вони стануть взірцем для студентів, які боротимуться за звання кращих в наступному році.

Студентка факультету систем та засобів масової комунікації
ДНУ ім. О. Гончара
Валерія Шудрик