Версія для друку

В ДНУ відбулися велоперегони

У Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара є палкі шанувальники велоспорту. Ідейним натхненником цьогорічних перегонів був студент факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем Дмитро Кулік.

З його ініціативи спортивний комітет студентів спільно з Палацом спорту ДНУ провів цю зустріч. Організатори вибрали місцем змагань Парк імені Юрія Гагаріна. Трасу заздалегідь підготували і продумали дев’ятикілометровий маршрут. Стартували біля першого корпусу, далі - парк, оминаючи спортивний комплекс, знову парк, але відмінна від попереднього дорога, і фінішували у місці виїзду. «Кільцеві» перегони відбувались гандикапом, тобто через кожні 10 секунд стартував новий учасник.

Для того, щоб взяти участь у змаганнях, потрібно було підготуватися. До кульмінаційного дня дійшли 9 учасників. Організатори висунули досить чіткі та логічні вимоги: велосипедист мав заповнити анкету, де вказував загальну інформацію про себе; на змагання допускалися бажаючі на велосипедах BMX і МТБ на жорсткій вилці, або – на гірському. Задля безпеки учасників кожен з них повинен був мати шолом.

Нарешті, 14 травня відбулися перегони, за результатами яких 3 місце посіли Дмитро Кулік (ФФЄКС) та Владислав Машкін(ФСЗМК), 2 місце - Станіслав Пивовар (ФФЭКС), 1місце - Євген Позивай (ФМЕ). Серед дівчат переможцями стали – Юлія Лимарь (ФУІФМ, 2 місце), Анастасія Бігдан (ФУІФМ, 1 місце).

Усі призери були нагороджені грамотами та медалями, а переможець отримав ще й кубок.

Член спортивного комітету ради студентів, організатор і учасник велоперегонів Дмитро Кулік відзначив: «Змагання були одним з перших кроків роботи нової команди спортивного комітету. Ми побачили відвертих лідерів у цьому виді спорту. Впевнений, що наступні наші проекти будуть мати більший попит, адже в майбутньому сподіваємося на міжвузівські змагання, які плануємо проводити восени». Серед вболівальників були не тільки ті, хто підтримував своїх фаворитів, але й ті, хто не зміг взяти участь у велогонці.

Голова спорткомітету ради студентів і організатор Дмитро Ковтун поділився враженнями від змагань: «Велоперегони пройшли дуже круто, всі молодці: і організатори, і учасники. Щоправда, є деякі деталі, які варто допрацювати, цим ми і займемося. Дякуємо всім, хто брав участь!». Тож, наступні перегони обіцяють бути більш масштабними, бо будуть запрошені й інші виші.

Прес-служба ради студентів
ДНУ ім.О.Гончара:
Валерія Щудрик,
фото Романа Нітягіна