Версія для друку

Студенти механіко-математичного факультету ДНУ – серед лідерів інформаційних технологій

Команда ММФ Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара «DNU-Razor» посіла ІІІ місце в регіональному етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування.

Питанням вивчення та використання сучасних інформаційних технологій у ДНУ імені О.Гончара приділяється багато уваги. Зокрема, яскравим підтвердженням високої якості професійної підготовки в галузі ІТ став вдалий виступ вихованців механіко-математичного факультету – студентів Марини Кодак, Олександра Самуськов та Олексія Швайка, які нещодавно стали одними з найкращих в регіональній олімпіаді з програмування.

Тренував команду переможців молодий доцент Тімур Босенко, який є справжнім ентузіастом і подвижником цього напрямку на факультеті. Пан Тімур розповідає: «Усім відомо, що сучасні високі технології ґрунтуються на математиці, тому для досягнення успіхів у цій галузі недостатньо знати лише мови програмування. Крім цього, потрібно іще розуміти логіку обчислень, аналізувати процеси і результати, вміти визначати серед багатьох варіантів побудови алгоритмів найоптимальніший. Ось це ми і називаємо «математичним мисленням». Саме тому останнім часом усе більше компаній, які працюють у сфері hi-tech технологій, під час підбору персоналу звертаються до випускників дніпропетровського мехмату».

Керівництво механіко-математичного факультету ДНУ імені О.Гончара вітає переможців. А також запрошує усіх випускників шкіл, що бажають реалізуватися у сфері інформатики та обчислювальних технологій, приєднатися до команди університету – оволодіти надзвичайно цікавими та перспективними знаннями, створивши надійний ґрунт для власного майбутнього!

Заступник декана ММФ ДНУ
А.Ю. Дреус