Версія для друку

Збірна ДНУ стала переможцем в обласних змаганнях з настільного тенісу

На спортивній базі Академії митної служби України було проведено обласний Фестиваль спортивних ігор серед студентів вищих навчальних закладів з настільного тенісу.

У змаганнях з одного з найпопулярніших видів спорту взяли участь представники 13 вищих навчальних закладів області. Серед 17 команд команда ДНУ тримала впевнене лідерство. Так, у запеклій та чесній боротьбі наші спортсмени зайняли перше місце і принесли в актив університету 501 очко. Головний тренер нашої збірної – Тетяна Анатоліївна Глоба. Так впевнено спортсмени ДНУ стали переможцями обласних змагань.

Змагання проводилися за всіма розрядами: жіночим, чоловічим, парним і змішаним.

Склад команди ДНУ і результати:

1) Максим Бачурін (ФТФ), майстер спорту України – ІІ місце в одиночному чоловічому розряді і ІІ місце в парному розряді.
2) Валерій Прощенко (ФПМ), кандидат у майстри спорту – ІІ місце в парному розряді і ІІ у парному змішаному розряді;
3) Анастасія Гординська (ФСНіМВ), кандидат у майстри спорту – І місце в парному жіночому розряді і І місце в парному змішаному розряді;
4) Валентина Батирь (ГГФ), кандидат у майстри спорту – ІІІ місце в одиночному жіночому розряді, І місце в парному жіночому розряді і ІІ місце в парному змішаному розряді.

Настільний теніс – це і спорт, і гра, і розвага, і активний відпочинок, і азарт, і змагання. Кількість шанувальників цієї гри також величезна, і в цьому міг переконатися кожен, хто був свідком цьогорічних змагань.

Загалом, цей вид спорту зовсім молодий, але він зайняв гідне місце на Олімпі на рівні з футболом, хокеєм, великим тенісом та іншими видами спорту.

Треба також зауважити, що збірна команда ДНУ з настільного тенісу є неодноразовим призером Універсіади Дніпропетровської області та Всеукраїнських змагань.

Ірина Головійчук,
старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту ДНУ ім.О. Гончара,
Валерія Шудрик,
прес-служба ради студентів ДНУ ім.О.Гончара