Версія для друку

Dance Show-2012

У стінах Спортивного комплексу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара пройшло феєричне Dance Show. У цьому конкурсі демонструють свої таланти та змагаються між собою юнаки та дівчата, що займаються танцями.

Цьогоріч на одному з наймасовіших спортивних свят університету свої здібності у різних видах танцю презентували 80 учасників з 12 команд від різних факультетів. Ведучою конкурсу виступила викладач кафедри фізичного виховання та спорту ДНУ Євгенія Віталіївна Коваленко. До професійної суддівської колегії змагань були запрошені: Ганна Попеко – фітнес-менеджер спортклубу «Fit&Gym», інструктор групових занять та персональний тренер, майстер-тренер, Майя Данілян – представник Асоціації фітнесу в Одесі, інструктор групових програм та Аліна Яковлєва – організатор розважальних і святкових заходів арт-студії «Мерлін».

Танцювальне шоу виявилось надзвичайно яскравим та захоплюючим. Вболівальники та глядачі сповна насолодилися яскравими костюмами і креативними образами виконавців. Доповнені енергійною музикою, запальні виступи танцівників залишили у них незабутні враження!

Приємно вразили учасники й гідним рівнем своєї хореографічної підготовки та майстерності. Зокрема, серед дванадцяти талановитих команд нашого університету виступили учасниці колективу «Сучасник» із чарівним східним танцем "Перлина сходу". Дівчата нещодавно посіли перші місця у п’яти номінаціях на Чемпіонаті України з Belly Dance. Зважаючи на такі успіхи, їх уже запрошено на фестивалі східного танцю в Одесі та Євпаторії.

А от у танцювальному конкурсі Dance Show-2012 призові місця розподілилися наступним чином: I місце – гурт «J-Slam» ( факультет психології), II місце – гурт «Темп» (факультет психології) та III місце – гурт «Problems» з факультету міжнародної економіки.

Переможцями у номінаціях стали: «Спорт-данс» – колектив фізико-технічного факультету, «Ніжність» – гурт «DCGs» (хімічний факультет), «Кралечки» – гурт «Young&Free» (факультет української й іноземної філології та мистецтвознавства), «Супершоу» – гурт «BeatFreax» (факультет біології, екології та медицини), «Швидкі ніжки» – гурт «K-girls» (факультет фізики, електроніки та комп’ютерних систем), «Грація» – гурт «Сучасник» (факультет систем і засобів масової комунікації), «Суперстиль» – колектив географічного факультету «Geodance».

СК ДНУ ім. О. Гончара, ст. викладач І.М. Головійчук,
студентка IV курсу ФСЗМК Богдана Баланда