Версія для друку

Кафедра біофізики та біохімії

Адреса: 49010, м. Дніпро, вул. Казакова, 24, корп.17
Телефон: (056)776-58-70
E-mail: biochemistry@i.ua
Сайт кафедри: www.biochemistry-dnu.dp.ua

Завідувач кафедри – Ушакова Галина Олександрівна, доктор біологічних наук, професор.

Навчальний процес

Навчальний процес

Колектив кафедри: професори, д.б.н. – Ушакова Г.О., Недзвецький В.С.; доц., к.б.н., доцент – Дьомшина О.О., доц., к.б.н., доцент − Горіла М.В., доц., к.б.н., доцент − Кириченко С.В., доц., к.б.н. − Скорик О.Д.; асистент, к.б.н. – Воронкова Ю.С.

Кафедра забезпечує навчальний процес підготовки бакалаврів-біологів, спеціалістів і магістрів-біохіміків, а також фахівців вищої освіти (аспірантура та докторантура за спеціальністю 03.00.04 - Біохімія).

Практика (біохімія)

Практика (біохімія)

Наукова робота спрямована на визначення молекулярно-біохімічних механізмів навчання, пам’яті, адаптації нейронів та гліальних клітин головного мозку до стресогенних факторів та патогенезу. Проводяться також дослідження печінки, нирок, підшлункової залози, системи червоної крові та кісткового мозку під впливом ксенобіотиків.

Виробнича практика (біохімія)

Виробнича практика (біохімія)

Міжнародні проекти та гранти: Договір про співпрацю між ДНУ і Факультетом біології Люндського університету (Швеція); Грант професору Недзвецькому В.С. на стажування в Бінгольському Університеті (м. Бінгол, Турція) на період 2015 –2016 року; Грант професору Ушаковій Г.О. 17thISN/13thESNMeeting, Берлін, Германія (1999); Грант професору Ушаковій Г.О. ISDN, Сідней, Австралія (2001); Грант професору Ушаковій Г.О. для проведення лекцій, Університет Копенгагена, Данія (2008).

Міжнародна робота (біохімія)

Міжнародна робота (біохімія)

Усі студенти-біохіміки є активними членами Українського біохімічного товариства, беруть участь у Всеукраїнських та міжнародних конференціях та симпозіумах, є призерами Всеукраїнських олімпіад та нагороджені дипломами I-III ступенів за кращі усні та стендові доклади на конференціях та з’їздах. Беруть активну участь в роботі студентської ради.