ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти! Приймальна комісія ДНУ починає працювати у режимі безпосереднього обслуговування абітурієнтів, які подають документи в паперовій або електронній формах. У зв’язку з цим підтримка послуги «Запитання до приймальної комісії» припиняється до 1 вересня 2018 р. Якщо у Вас виникли запитання або Ви не впевненні у власних діях заповнюючи заяву в електронному форматі для подання в університет – зверніться до приймальної комісії по т. 760-89-83, 760-87-17, або за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 18 (корпус 14, ауд. 205). Для зручності абітурієнтів у ДНУ працюватиме Консультаційний центр в якому Ви зможете отримати консультацію працівників приймальної комісії та, скориставшись комп’ютером, подати електронні заяви на спеціальності до будь-яких ВНЗ, які Ви самостійно оберете. Бажаємо Вам успіхів при вступі.

З повагою, Приймальна комісія ДНУ

Пошук запитань та відповідей: 

- Приходьте на День відкритих дверей 29 квітня 2012 р. Початок о 10:00. Місце проведення – Палац культури студентів ДНУ (парк ім. Т.Г. Шевченка)
- Тарифи на навчання ще не затверджені.
- Звертайтесь в деканат факультету.
- Тарифы на обучение еще не утверждены.
- Можна.
- У ДНУ немає такого напряму підготовки.
- Звертайтесь на сайт vstup.info.
- На три напрями підготовки.
- Вам потрібно вступати на механіко-математичний факультет. Перелік сертифікатів такий: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Фізика або іноземна мова
- З другого липня цього року.
- Звертайтеся до приймальної комісії.
- Якщо Ви здасте тестування, то будь ласка.
- 1. Українська мова та література 2. Іноземна мова або російська мова 3. Творчий конкурс
- 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Іноземна мова або математика
- Звертайтеся на сайт vstup.info, там вони є з минулого року.
- Тарифи на навчання вже відомі, їх можна узнати в приймальній комісії. Обсяги держзамовлення будуть відомі в липні місяці.
- Тарифи на навчання ще не затверджені.
- Творчі конкурси відбудуться з 10 по 31 липня 2012 року.
- Звертайтеся в деканат.
- Заочне відділення на цьому факультеті є. Там здобувають освіту й магістри.