ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти та їх батьки.

Перед тим, як поставити запитання, будь-ласка, прочитайте відповіді для інших користувачів. Упевнені, що окремі питання вступної кампанії, які Вас цікавлять, уже були висвітлені.
З повагою,
приймальна комісія ДНУ ім. О.Гончара.


Пошук запитань та відповідей: 

- З 2 по 11 липня. За переліком документів можна звернутись до приймальної комісії.
- Довідку з місця роботи батька, свідоцтво про народження абітурієнта.
- На історичному факультеті ДНУ є такі кафедри: всесвітньої історії, історії України, історіографії, джерелознавства та архівознавства, російської історії, української історії та етнополітики.
- Ви зможете працювати у науково-дослідних інститутах медико-біологічного профілю, лабораторіях лікувально-профілактичних закладів МОЗ України.
- Для тих, хто склалдав ЗНО, ніяких екзаменів не буде
- Довідку про багатодітну родину.
- Немає.
- Потрібні чорно-білі та незбільшені копії.
- Так, потрібно брати з собою і папір, і фарби.
- За детальною інформацією звертайтесь на факультет української й іноземної філології та мистецтвознавства.
- Так, дійсні.
- Так.
- Творчий конкурс проходить в 3 етапи: 1 тур - 2 дні по 6 годин, 2 тур - 2 дні по 6 годин, 3 тур - 1 день 6 годин.
- Так, у ДНУ підтримують спортсменів, які гідно представляють на різноманітних змаганнях університет. За детальнішою інформацією зверніться на кафедру фізичного виховання та спорту, тел.373-12-69.
- Місця працевлаштування випускників факультету суспільних наук та міжнародних відносин: заклади освіти, науково-дослідні установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, політичні партії та громадські організації, інформаційно-аналітичні служби комерційних підприємств.
- Немає.
- У дипломі спеціаліста буде записано - філолог, перекладач з англійської та німецької мов; у дипломі магістра - магістр філології, перекладач з англійської та німецької мов, викладач-дослідник.
- Прохідний бал на будь-який напрямок визначається після завершення прийому документів, відповідно до рейтингових балів абітурієнтів, які подали заяви.Визначити його завчасно неможливо.
- Професіонал з видавничої справи та редагування.
- 1. Заява про вступ. 2. Атестат або диплом з додатком. 3. Сертифікати ЗНО. 4. Мед. довідка 086-О. 5. Паспорт. 6. 6 кольорових фотокарток.


Поставити запитання