ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти! Приймальна комісія ДНУ починає працювати у режимі безпосереднього обслуговування абітурієнтів, які подають документи в паперовій або електронній формах. У зв’язку з цим підтримка послуги «Запитання до приймальної комісії» припиняється до 1 вересня 2018 р. Якщо у Вас виникли запитання або Ви не впевненні у власних діях заповнюючи заяву в електронному форматі для подання в університет – зверніться до приймальної комісії по т. 760-89-83, 760-87-17, або за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 18 (корпус 14, ауд. 205). Для зручності абітурієнтів у ДНУ працюватиме Консультаційний центр в якому Ви зможете отримати консультацію працівників приймальної комісії та, скориставшись комп’ютером, подати електронні заяви на спеціальності до будь-яких ВНЗ, які Ви самостійно оберете. Бажаємо Вам успіхів при вступі.

З повагою, Приймальна комісія ДНУ

Пошук запитань та відповідей: 

- З 2 по 11 липня. За переліком документів можна звернутись до приймальної комісії.
- Довідку з місця роботи батька, свідоцтво про народження абітурієнта.
- На історичному факультеті ДНУ є такі кафедри: всесвітньої історії, історії України, історіографії, джерелознавства та архівознавства, російської історії, української історії та етнополітики.
- Ви зможете працювати у науково-дослідних інститутах медико-біологічного профілю, лабораторіях лікувально-профілактичних закладів МОЗ України.
- Для тих, хто склалдав ЗНО, ніяких екзаменів не буде
- Довідку про багатодітну родину.
- Немає.
- Потрібні чорно-білі та незбільшені копії.
- Так, потрібно брати з собою і папір, і фарби.
- За детальною інформацією звертайтесь на факультет української й іноземної філології та мистецтвознавства.
- Так, дійсні.
- Так.
- Творчий конкурс проходить в 3 етапи: 1 тур - 2 дні по 6 годин, 2 тур - 2 дні по 6 годин, 3 тур - 1 день 6 годин.
- Так, у ДНУ підтримують спортсменів, які гідно представляють на різноманітних змаганнях університет. За детальнішою інформацією зверніться на кафедру фізичного виховання та спорту, тел.373-12-69.
- Місця працевлаштування випускників факультету суспільних наук та міжнародних відносин: заклади освіти, науково-дослідні установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, політичні партії та громадські організації, інформаційно-аналітичні служби комерційних підприємств.
- Немає.
- У дипломі спеціаліста буде записано - філолог, перекладач з англійської та німецької мов; у дипломі магістра - магістр філології, перекладач з англійської та німецької мов, викладач-дослідник.
- Прохідний бал на будь-який напрямок визначається після завершення прийому документів, відповідно до рейтингових балів абітурієнтів, які подали заяви.Визначити його завчасно неможливо.
- Професіонал з видавничої справи та редагування.
- 1. Заява про вступ. 2. Атестат або диплом з додатком. 3. Сертифікати ЗНО. 4. Мед. довідка 086-О. 5. Паспорт. 6. 6 кольорових фотокарток.