ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти! Приймальна комісія ДНУ починає працювати у режимі безпосереднього обслуговування абітурієнтів, які подають документи в паперовій або електронній формах. У зв’язку з цим підтримка послуги «Запитання до приймальної комісії» припиняється до 1 вересня 2018 р. Якщо у Вас виникли запитання або Ви не впевненні у власних діях заповнюючи заяву в електронному форматі для подання в університет – зверніться до приймальної комісії по т. 760-89-83, 760-87-17, або за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 18 (корпус 14, ауд. 205). Для зручності абітурієнтів у ДНУ працюватиме Консультаційний центр в якому Ви зможете отримати консультацію працівників приймальної комісії та, скориставшись комп’ютером, подати електронні заяви на спеціальності до будь-яких ВНЗ, які Ви самостійно оберете. Бажаємо Вам успіхів при вступі.

З повагою, Приймальна комісія ДНУ

Пошук запитань та відповідей: 

- 8500 грн. - 9700грн. за рік в залежності від напряму підготовки.
- Так, це новий напрям підготовки.
- Місця працевлаштування випускників факультету суспільних наук та міжнародних відносин: заклади освіти, науково-дослідні установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, політичні партії та громадські організації, інформаційно-аналітичні служби комерційних підприємств.
- Так, можете. Ви будете зараховані, якщо виконаєтет всі необхідні для цього умови. Умови електронного вступуп знаходяться на сайті МОНмолодьспорту у листі Міністерства про "Порядок надання та розгляд заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до ВНЗ".
- Телефони деканату фізтеху: 760-94-62, 373-12-74.
- У дипломі спеціаліста - філолог, вчитель англійської мови та літератури; у дипломі магістра - філолог, викладач англійської мови та літератури.
- Приймальнв комісія за результатами конкурсу на бюджетні місця сама визначить, хто буде йти на контракт.
- Так, це різні напрямки підготовки.
- Ні.
- Ні, Ви можете вступити на 2 курс.
- Потрібно стати абітурієнтом ДНУ.
- Звертайтесь до приймальної комісії.
- Пенсійне посвідчення та медичний висновок про дитину-інваліда, свідоцтво про народження.
- Випускники факультету можуть працювати на телебаченні, радіостанціях, пресі, рекламних відділах організації, відділах маркетингу або PR, рекламних агенціях, інформаційних агенціях, відділах міжнародних новин, перекладацьких бюро. Вони можуть бути консультктнтами з маркетингу, рекламістами, фахівцями-аналітиками з дослідження товарного ринку, фахівцями з питань зв'язків з громадськістю.
- Ваші шанси остаточно будуть визначені на момент зарахування. Заздалегідь їх визначити неможливо.
- Ні.
- Не більше трьох за кількістю вибраних Вами напрямів підготовки.
- У ДНУ такого напрямку підготовки немає.
- Копії подаються за наявності оригіналів, завіряются всі документи у приймальній комісії
- ДНУ таку олімпіаду не проводить.