ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти! Приймальна комісія ДНУ починає працювати у режимі безпосереднього обслуговування абітурієнтів, які подають документи в паперовій або електронній формах. У зв’язку з цим підтримка послуги «Запитання до приймальної комісії» припиняється до 1 вересня 2018 р. Якщо у Вас виникли запитання або Ви не впевненні у власних діях заповнюючи заяву в електронному форматі для подання в університет – зверніться до приймальної комісії по т. 760-89-83, 760-87-17, або за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 18 (корпус 14, ауд. 205). Для зручності абітурієнтів у ДНУ працюватиме Консультаційний центр в якому Ви зможете отримати консультацію працівників приймальної комісії та, скориставшись комп’ютером, подати електронні заяви на спеціальності до будь-яких ВНЗ, які Ви самостійно оберете. Бажаємо Вам успіхів при вступі.

З повагою, Приймальна комісія ДНУ

Пошук запитань та відповідей: 

- Вам гарантується право першочергового зарахування, при цьому досить важливими є бали ЗНО.
- Ні.
- Ні, не можете.
- Звертайтесь у приймальну комісію.
- Зарахування в магістратуру відбудеться до 10 серпня.
- Можна.
- Ні.
- Це залежить від того, на якому напрямку підготовки Ви будете навчатися. Їх на цих факультетах близько десяти.
- Іспит з іноземної мови на факультеті української й іноземної філології та мистецтвознавства відбудеться 13 липня, а фахове вступне випробування - 17 липня.
- Академічна відпустка надається за рекомендацією лікарів.
- Звертайтеся до приймальної комісії.
- Так.
- Подавайте документи, а приймальна комісія вирішить, зараховувати Ваші бали чи ні.
- Буде.
- Мають.
- Дивіться, будь ласка, наш сайт.
- Українською.
- Так.
- Ні.
- Краще подавати документи з середини терміну прийому.