ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти та їх батьки.
Перед тим як задати своє питання будь-ласка прочитайте відповіді на питання інших користувачів. Впевнені, що окремі проблеми вступної кампанії, які Вас цікавлять, вже були затронуті й висвітлені.
З повагою,
приймальна комісія ДНУ ім. О.Гончара.


Пошук запитань та відповідей: 

- Українською.
- У відділі аспірантури та докторантури, тел. 374-98-25.
- 8500 грн. - 9700грн. за рік в залежності від напряму підготовки.
- Так, це новий напрям підготовки.
- Місця працевлаштування випускників факультету суспільних наук та міжнародних відносин: заклади освіти, науково-дослідні установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, політичні партії та громадські організації, інформаційно-аналітичні служби комерційних підприємств.
- Так, можете. Ви будете зараховані, якщо виконаєтет всі необхідні для цього умови. Умови електронного вступуп знаходяться на сайті МОНмолодьспорту у листі Міністерства про "Порядок надання та розгляд заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до ВНЗ".
- Телефони деканату фізтеху: 760-94-62, 373-12-74.
- У дипломі спеціаліста - філолог, вчитель англійської мови та літератури; у дипломі магістра - філолог, викладач англійської мови та літератури.
- Приймальнв комісія за результатами конкурсу на бюджетні місця сама визначить, хто буде йти на контракт.
- Так, це різні напрямки підготовки.
- Ні.
- Ні, Ви можете вступити на 2 курс.
- Потрібно стати абітурієнтом ДНУ.
- Звертайтесь до приймальної комісії.
- Пенсійне посвідчення та медичний висновок про дитину-інваліда, свідоцтво про народження.
- Випускники факультету можуть працювати на телебаченні, радіостанціях, пресі, рекламних відділах організації, відділах маркетингу або PR, рекламних агенціях, інформаційних агенціях, відділах міжнародних новин, перекладацьких бюро. Вони можуть бути консультктнтами з маркетингу, рекламістами, фахівцями-аналітиками з дослідження товарного ринку, фахівцями з питань зв'язків з громадськістю.
- Ваші шанси остаточно будуть визначені на момент зарахування. Заздалегідь їх визначити неможливо.
- Ні.
- Не більше трьох за кількістю вибраних Вами напрямів підготовки.
- У ДНУ такого напрямку підготовки немає.


Поставити запитання