Версія для друку

Міжфакультетська спартакіада з міні-футболу

Протягом двох тижнів студенти 14 факультетів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара виборювали перемогу в запеклій грі з міні-футболу.

Командні змагання розпочалися 18 лютого і тривали до 3 березня. У результаті заслуженими переможцями турніру стали студенти факультету прикладної математики.

Тріумфатори змагань – команда факультету прикладної математики

Друге місце посіла команда фізико-технічного факультету, а третє – відійшло студентам факультету систем та засобів масової комунікації.

Команда фізико-технічного факультету – срібні призери турніру

Нагадаємо, що головною відмінністю міні-футболу від класичної гри є кількість учасників. У команді можуть бути від шести до восьми гравців.

Бронзові призери спартакіади – студенти факультету систем та засобів масової комунікації

Головним суддею міжфакультетської спартакіади був викладач кафедри фізичного виховання та спорту, тренер збірної команди ДНУ з футболу Юрій Бочков. Процес підготовки до турніру й дух суперництва, безперечно, згуртували кожну факультетську команду. А бажання перемогти та показати свої вміння щоразу мотивувало спортсменів знаходити нові сили для гри!

Тож ми висловлюємо подяку організаторам заходу – кафедрі фізичного виховання та спорту ДНУ за чесну гру та можливість розвивати свої спортивні навички! А також вітаємо учасників і переможців спартакіади, бажаємо їм натхнення для нових звершень!

Старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту
Анна Лопуга,
студентка факультету систем і засобів масової комунікації
Надія Мішина