Версія для друку

«День першокурсника» на факультеті економіки

У Палаці студентів відбулося довгоочікуване свято для факультету економіки – «День першокурсника», в якому взяли участь як талановиті та веселі першокурсники, так і студенти інших курсів, а також викладачі. Усі «виклалися» на 100% і подарували гарний настрій глядачам.

Викладачі факультету підготували сюрпризи для студентів – запальний флешмоб та пісню, які супроводжувалися бурхливими оплесками та підтримкою глядачів.

Першою командою на сцені була кафедра фінансів, банківської справи та страхування з виступом-«сном» на тему «Голлівуд». Талановиті студенти показали історію дівчини, яка мріяла стати Міс-2020 та шлях здійснення її бажання, використавши багато різноманітних декорацій.

Виступ кафедри туристичного бізнесу та гостинності мав назву «Детектив». Перед гостями постали Шерлок Холмс та доктор Джон Ватсон у виконанні студентів, які розкривали таємниче зникнення їжі. Глядачі також мали змогу насолоджуватись веселим танцем та співом першокурсників.

Під час «сну-подорожі» кафедри маркетингу та міжнародного менеджменту глядачі побачили, як студент намагається написати доповідь, але в нього нічого не виходить і він засинає. Надалі історія переносилася до Індії, потім до пустелі й до Китаю. Усе це супроводжувалося цікавими жартами і різноманітними танцями дівчат.

У виступі-«сні» кафедри економічної кібернетики «Як я став головою ради студентів» було багато запальних танців та неординарних сценок, у яких студенти показали, як важко бути головою ради студентів і вирішувати важливі питання.

П’ятою була команда кафедри статистики, обліку та економічної інформатики зі «сном», який снився хоча б один раз кожному студенту – «Жах сесії». У ньому були майже всі страхи та веселощі студента: підготовка за декілька годин до екзамену, оформлення та отримання першої стипендії, яскраві танці та легкі жарти.

«Сон» команди кафедри міжнародної економіки і світових фінансів мав назву «Кохання», куди й переніс усіх гостей свята. Зворушливі пісні про любов, милі сцени, пристрасні танці та шалена підтримка глядачів – все це про виступ цієї неймовірної команди.

Команда кафедри економіки та управління національним господарством представила свій «сон» під назвою «Машина часу». Цей виступ підкорив увесь зал енергійністю, дуже гарною акторською грою студентів та драйвовими танцями, які перенесли гостей з одного часу в інший.

У виступі-«сні» «Королева Instagram» останньої команди кафедри економіки, підприємництва та управління підприємствами розповідалося про звичайних дівчат та інста-дів, про їхні відмінності і схожості у деяких ситуаціях. Увесь номер був із комедійними сценками та яскравими танцями й піснями, а в залі не вщухав сміх до самого кінця.

Доки журі підраховувало бали, на сцену вийшли привітати гостей студентська рада з блискучим танцем та студенти з інших факультетів: з факультету журналістики – незабутній Кирило Ан, з хімічного факультету – гарна Ксенія Чапни та з факультету суспільних наук та міжнародних відносин – яскрава Даша Кірдань. Коли студенти всіх команд вишикувалися на сцені, декан факультету економіки Тетяна Валеріївна Гринько, голова ради студентів Тимур Бут та голова ради студентів факультету економіки Арсен Ібрагімов нагородили переможців. Третє місце посіла кафедра економіки та управління національним господарством, друге – кафедра маркетингу та міжнародного менеджменту, перше – кафедра економіки, підприємництва та управління підприємствами.

Студентка факультету економіки
Анастасія Умовист