Версія для друку

Рішення суду: ДНУ імені Олеся Гончара занижував, а не завищував вартість проживання в гуртожитках

Господарський суд Дніпропетровської області розглянув позов Управління соціального захисту населення Соборної районної у місті Дніпрі ради щодо стягнення із ДНУ імені Олеся Гончара коштів, отриманих від нібито завищених тарифів на проживання.

Після низки судових засідань 1 листопада 2019 року опубліковане рішення Господарського суду Дніпропетровської області (справа №904/2131/19, http://reyestr.court.gov.ua/Review/85327774), де зазначено: «Доводи Позивача щодо здійснення Відповідачем розрахунку вартості проживання в гуртожитках без врахування зміни розміру тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які відбувалися на підставі відповідних рішень міської ради протягом спірного періоду, суд до уваги не приймає, адже як свідчать надані у справу розрахунки, відповідні зміни тарифу відбувалися у бік їх збільшення порівняно із застосованим Відповідачем тарифом, що може свідчити про зниження, а не завищення Відповідачем вартості проживання в гуртожитку». Тому суд не вбачає підстав для задоволення позовних вимог у повному обсязі. Зауважимо, що сплату судових витрат також покладено на Позивача.

Тож суд визнав, що тарифи на проживання в гуртожитках ДНУ, навпаки, занижені.

Дніпровський національний університет вдячний журналістам телеканалу "Відкритий" та сайту "Дніпроград", які долучилися до об'єктивного висвітлення цього питання:

Решение суда: ДНУ имени Олеся Гончара занижал, а не завышал стоимость проживания в общежитиях
ДНУ переміг в суді по справі цін в гуртожитках

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету