Версія для друку

Чемпіон світу з плавання Андрій Говоров подарував альма-матер золоту медаль

Під час урочистої посвяти у студенти першокурсників випускник Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, чемпіон світу з плавання Андрій Говоров подарував рідному університету золоту медаль, яку виборов під час Універсіади у китайському місті Тайбей у 2017 році.

Андрій Говоров щиро звернувся до юнаків і дівчат: «Хочу привітати вас із сьогоднішнім святом – із переходом у доросле життя. Тому що такі серйозні кроки як студентство, коли ви стаєте справжніми людьми, набуваєте фах, життєвої мети, можливо, і мрії, дають вам поштовх знаходити себе. Мені ДНУ дав не тільки знання, а й багато іншого, зокрема, спілкування з людьми, які допомогли мені стати не лише спортсменом, а й особистістю. Хочу подякувати ректорові нашого університету Миколі Полякову і передати йому медаль Універсіади, на якій я виступав у 2017 році, представляв наш університет і виборов золото. Передаю її в дарунок університетові. Хочу також наголосити, що коли ви робите вибір професії чи інші важливі кроки, обов’язково прислухайтесь до себе і не забувайте про те, про що мрієте. Адже мені моя мрія дала багато в житті, і сьогодні я щасливий бути тут і ділитися цим досвідом з вами».

Нагадаємо, золоту нагороду до скарбнички студентської збірної України магістр факультету суспільних наук і міжнародних відносин, плавець Андрій Говоров додав на ХХІХ Всесвітніх міжнародних студентсько-молодіжних спортивних змаганнях, які проходили влітку 2017 року у китайському місті Тайбей. У другий день змагань він переміг на коронній для себе дистанції – 50 метрів батерфляєм, показавши рекордний в історії Універсіади результат – 22,9 секунди. Відзначимо, що титулований плавець і гордість нашого університету Андрій Говоров має на власному рахунку і багато інших найвищих відзнак.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету