Версія для друку

ДНУ на Book Space Fest 2019

Цього року Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара виступив одним із співорганізатором ІІ Міжнародного книжкового фестивалю Book Space Fest 2019, який проходив у Дніпрі 21-23 червня. Спікерами та модераторами фестивалю стали фахівці ДНУ – представники факультету систем і засобів масової комунікації, історичного, факультету суспільних наук і міжнародних відносин та факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства.

Масштабний захід, що є частиною програми «Культурна столиця», на три дні об’єднав у нашому місті близько 300 видавництв, відомих письменників і редакторів України.

Зокрема, учасниками першого дня насиченої фестивальної програми були представниця кафедри масової та міжнародної комунікації ДНУ – доцент, кандидат філологічних наук Оксана Гудошник.

Оксана Василівна була спікером програми «Книжки майбутнього». У своїй лекції «Український комікс останніх років: злети, падіння та білі плями» вона зосередилася на коміксах як особливому типу нашої сучасної літератури.

У межах центральної лекційної програми фестивалю «Нові форми життя» третього дня виступала кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії ДНУ Тетяна Талько. Тетяна Миколаївна представила аудиторії власні роздуми на актуальну тему «Нова людина: самотність, інтимність і відчуження в часи інтернету».

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету