Версія для друку

Спростування

Шановні викладачі та студенти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара!

Реагуючи на інформацію щодо нарахування стипендії студентам ДНУ імені Олеся Гончара в порталі «Новости Днепра», що позиціонує себе проектом, ніким не фінансованим, а отже «абсолютно независимым», і редакція якого «не является зарегистрированным СМИ (информационным агентством, газетой и т. п.), субъектом хозяйственной деятельности, а представляет собой добровольное объединение авторов новостей и статей. Редакция не имеет фактического и юридического адреса» (див. Правила пользования ресурсом «Новости Днепра», п.2 «Отказ от ответственности»), повідомляємо, що керівництво Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, деканат, робоча група з питань стипендіального забезпечення, рада студентів факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства, якого передусім стосувалася інформація, констатують той факт, що у своїх діях опираються на нормативно-правове поле й захищають інтереси студентів.

З огляду на це відповідально заявляємо, що студенти, які успішно навчалися протягом семестру, були активними в науковій, науково-технічній (творчій активності для мистецьких спеціальностей), громадському житті та спортивній діяльності університету й успішно складуть сесію, ввійдуть до рейтингового реєстру на призначення академічних стипендій.

Не відповідає дійсності інформація порталу «Новости Днепра» й про те, що в університеті «преподавателей заставляют дежурить в общежитиях учебного заведения в вечернее время без оплаты».

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету