Версія для друку

Вітання ректора з Новим роком і Різдвом!

Добігає кінця 2018 рік. Для нас він пройшов під знаком 100-річчя Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара і став яскравою сторінкою у величній історії Альма-матер.

Протягом ста років університет плекав класичні традиції навчання і виховання, науки і просвіти, впроваджував винаходи і інновації. Він завжди був і є першою сходинкою професійного зростання і творчих злетів для багатьох видатних особистостей, добре відомих в Україні і за її межами. Наші випускники, студенти і співробітники – вчені і митці, воїни і волонтери, спортсмени, державні і громадські діячі стали гордістю університету.

Ювілейний рік запам’ятався визначними подіями, був сповнений почуттями святковості і щирої гордості за рідний університет, показав приклад згуртованості, організованості, творчої активності і креативності нашого колективу. Ми бачимо величезний педагогічний, культурний і організаційний потенціал Альма-матер. Створюються й нові традиції, визначну роль у впроваджені яких відіграють наші студенти.

Вірю, що наступний, 2019 рік, стане ще більш продуктивним і щедрим на добрі справи, цікавим і творчим для кожного з вас. Студентам бажаю відмінно навчатися і блискуче складати іспити, педагогам і науковцям –отримувати справжнє задоволення від щоденної праці і нових досягнень, всім нам – максимально примножувати здобутки і зміцнювати позиції одного з кращих закладів вищої освіти України, не втрачати оптимізму і віри в майбутнє у наш непростий час!

Кожен Новий рік залишає в серці приємні спогади про яскраве і тепле свято! Зустрічаючи новорічні і різдвяні свята у родинному колі, серед рідних, колег і друзів, ми всі щиро прагнемо затишку, впевненості, мирного неба над рідною землею.

Нехай цей Новий рік принесе благополуччя, удачу, посмішки, світло в душі, приємні враження і щасливі події!

Щиро бажаю, щоб заповітні мрії завжди збувалися, життєві зміни були лише на краще, добробут і успіх стали вашими вірними супутниками на шляху до нових звершень.

Щастя, міцного здоров’я, миру і радості!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

З повагою
ректор, професор М.В. Поляков