Версія для друку

Початок спортивного року в університеті

У Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара пройшли змагання із багатьох видів спорту серед першокурсників.

Зокрема, на початку вересня в університеті були проведені змагання з настільного тенісу. Переможцями турніру стали: серед юнаків – Сергій Пархоменко (I місце), Максим Памазан (ІІ місце) та Олександр Македон (ІІІ місце); серед дівчат – Діана Сагдєєва (I місце), Надія Гусак (ІІ місце) і Катерина Паращенко (ІІІ місце).

Також на стадіоні ДНУ відбувся турнір з міні-футболу, участь у якому взяли 12 команд першокурсників. Змагання виявилися дуже яскравими, а головне, – енергійними. Учасники були повні ентузіазму і цілеспрямовано йшли до перемоги. У фінальний груповий етап пройшли представники трьох факультетів ДНУ, яким належало провести матчі з кожним із суперників зі своєї групи. У результаті найбільшу кількість очок, а відповідно, і титул переможців турніру, здобула команда економічного факультету. Друге місце посіла команда факультету біології, екології та медицини, третіми стали спортсмени факультету міжнародної економіки.

Першого жовтня у ДНУ стартувала спартакіада. Розпочалася вона зі змагань з естафетного бігу на 100 м і 200 м, в яких взяли участь всі факультети університету. За результатами естафети на 100 м кращими серед дівчат виявилися спортсменки факультету міжнародної економіки, друге місце – у факультету психології, третє – за геолого-географічним факультетом. У змаганнях на 200 м – І та ІІ місце розділили представниці факультету міжнародної економіки та факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства, ІІІ місце посіли представниці факультету психології.

Серед юнаків найкращими в забігу на 100 м стали: спортсмени фізико-технічного факультету, друге місце – у спортсменів з факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем, третє – у юнаків з економічного факультету. В забігу на 200 м перемогли юнаки фізико-технічного факультету, друге місце посіли студенти факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем, третє – студенти факультету прикладної математики.

Також в ДНУ триває турнір першокурсників з баскетболу. Відтак, університет чекає на нові імена переможців.

Усі заходи організовані у співпраці спортивного комітету студентів ДНУ і кафедри фізичного виховання та спорту з метою залучення студентів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, виявлення кращих спортсменів серед студентів ДНУ, залучення їх до творчого засвоєння оздоровчих цінностей фізичної культури і спорту, їхнього гармонійного розвитку, зміцнення фізичного й духовного здоров'я.

Розповідає голова студентського спорткомітету Дмитро Ковтун: «Наші студенти прагнуть більше спортивних заходів! Першокурсники приходили грати з величезною віддачею та просили ще більше і більше змагань. Дуже гарно пройшов наш турнір із міні-футболу, і тепер в планах у нас – організація волейбольних змагань для першокурсників. Що стосується студентів інших курсів, вони також просили організувати турнір із міні-футболу для всіх бажаючих. Відтак, на 15 жовтня у нас вже запланована першість із міні-футболу для різних курсів і факультетів, де студенти зможуть підвищити спортивну майстерність, розвити свої фізичні якості і зміцнити здоров'я».