Версія для друку

Передплата на газету «Дніпровський університет»

Шановні студенти і співробітники університету! Відкрито передплату на корпоративну газету «Дніпровський університет» на 2018 рік.

У газеті друкуються цікаві матеріали про багатогранну діяльність нашої альма-матер. На її сторінках ви завжди знайдете корисну інформацію від колег для саморозвитку й удосконалення, актуальні студентські матеріали для роздумів і дискусій, влучні фотографії для спомину про минуле й на згадку про сьогодення, заряд позитиву й завзяття для нових звершень!

Запрошуємо вас долучитися до широкого кола її читачів! Наша газета виходить українською мовою з періодичністю 1 раз на місяць – 11 місяців на рік (крім серпня). Передплата на газету «Дніпровський університет» приймається в усіх відділеннях поштового зв’язку, операційних залах поштамтів і центрів поштового зв’язку. Наша газета зазначена в Каталозі місцевих періодичних видань на 2018 рік. Передплатний індекс – 40448. Наступного року передплатна вартість газети на рік складатиме – 56,23 грн.

Крім того, ви можете стати одним із авторів видання, надавши свої цікаві ідеї та оригінальні дописи про сучасне життя університету. Редакція завжди відкрита до ваших пропозицій.

Запрошуємо до захопливого читання та спільної творчості!

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube