Версія для друку

Стажування в Управлінні юстиції

Студенти ІІІ-V курсів спеціальності «Право» Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара запрошуються на стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області.

Стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області здійснюється строком до шести місяців з метою ознайомлення молоді з функціонуванням державної служби. Стажування проводитиметься у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

До проходження стажування допускаються особи віком до 25 років, які є студентами ІІІ-V курсів спеціальності «Право» та не перебувають на посадах державної служби. Допуск до стажування та визначення строку його проходження здійснюватиметься на підставі заяви стажиста; база стажування – відповідний структурний підрозділ Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області – визначатиметься з урахуванням побажань стажиста за наказом начальника управління та згоди керівника відповідного структурного підрозділу.

Надання належних умов та всебічного досвіду в повному обсязі гарантуємо.

Начальник Головного територіального управління юстиції
у Дніпропетровській області
Л.Маньковський