Версія для друку

Проект «Практична психологія у нашому житті»

Психологічна служба ДНУ імені Олеся Гончара запрошує студентів та співробітників університету взяти участь у проекті «Практична психологія у нашому житті», в рамках якого проводяться практичні вправи за методом пісочної психотерапії та інших арт-методів.

Психологічна служба ДНУ імені Олеся Гончара запрошує студентів та співробітників університету взяти участь у проекті «Практична психологія у нашому житті», в рамках якого проводяться практичні вправи за методом пісочної психотерапії та інших арт-методів. Завдяки цим вправам учасники зможуть доторкнутися до нових розумінь, на перший погляд, зрозумілих та знайомих ситуацій, розширити погляд на речі, отримати відповіді на внутрішні запитання, вирішити конфліктні ситуації.

Робота проходить у групах. Кожна з них є унікальною, тож з’являється можливість налагодити міжособистісні взаємовідносини, побачити і, можливо, змінити власні стратегії поведінки у стосунках: дитячо-батьківських, приятельських чи партнерських.

Програма розрахована на молодих людей, які займають активну життєву позицію та налаштовані на пошук нового.

Заняття проходять 2 рази на тиждень, щовівторка (з 15.00 до 17.00) і щоп’ятниці (з 16.00 до 18.00) за адресою: пр. Д.Яворницького, 35, 4 корпус ДНУ, 1 поверх, аудиторія 8.

Заняття вже розпочалися. Приєднатися до занять можна у будь-який час.

Чекаємо на вас!

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету