Версія для друку

Запрошуємо на художню виставку

10 березня 2017 року в рамках благодійної програми на підтримку бійців-інвалідів, потерпілих під час АТО, в Музеї українського живопису відкривається виставка творчих робіт студентів і викладачів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара «Від поклику до професії».

Виставка присвячена майбутньому ювілею університету, який уже майже 100 років готує професійні кадри з вищою освітою в різноманітних галузях науки, культури та мистецтва.

Захід об’єднає теперішніх і майбутніх професійних художників та дизайнерів, кожен з яких у свій час зробив усвідомлений вибір на користь свого душевного поклику, пов’язавши життя з мистецтвом.

Зокрема, на виставці представлятимуться як роботи викладачів, досвідчених художників та дизайнерів, членів Національної спілки художників і Спілки дизайнерів України, так і молодих митців, випускників кафедри образотворчого мистецтва і дизайну ДНУ ім. О.Гончара, а також інших мистецьких закладів України.

Крім цього, в експозиції будуть представлені студентські роботи, виконані в межах програмних завдань із живопису та композиції, у якості демонстрації професійних можливостей майбутніх бакалаврів та спеціалістів, представників вищої художньої школи нашого регіону.

Виставка триватиме до квітня 2017 року.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету