Версія для друку

Нова спеціальність у Центрі післядипломної освіти ДНУ

З 2015 року Центр післядипломної освіти ДНУ імені О.Гончара пропонує випускникам освітніх ступенів бакалавра, спеціаліста або магістра вступати на нову спеціальність освітнього ступеня магістра з числа специфічних категорій 8.18010016 «Бізнес-адміністрування». Ця спеціальність є аналогом відомої програми MBA, яка широко розповсюджена в європейських країнах.

У процесі навчання у майбутніх магістрах будуть сформовані компетенції, уміння, знання та навички з економіки, статистики, бухгалтерського обліку, маркетингу, стратегічного, фінансового, операційного, кадрового, інформаційного менеджменту, управлінського обліку тощо.

Основні посади, які можуть обіймати випускники спеціальності «Бізнес-адміністрування»: керівники підприємств, установ і організацій, проектів та програм, менеджери (управителі) з питань комерційної діяльності і управління. Основні напрями професійної діяльності: організаційно-управлінська, адміністративно-господарська та інформаційно-аналітична.

Центр післядипломної освіти:

пр. К. Маркса, 35, корпус ДНУ № 4, офіс 28.

Телефони: (056) 744-53-74, 744-86-73.

Детально з інформацією можна ознайомитися за електронною адресою: http://fpdo.dnu.dp.ua/specialities_cps.php?id_struct=2

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube